Kezdőoldal » Utazás » Európa » érettségi után,2 hónapra ki...

érettségi után,2 hónapra ki szeretnék menni dolgozni, Olaszba vagy Spanyolba, önkéntes munkára is szivesen mennék. Ilyen rövid távra is lehet menni? és mindenképpen szükséges vmilyen képzést elvégezni előtte?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha semmilyen képzettséged nincs, akkor önkéntesként is csak takarító vagy mosogató lehetsz...


Az önkéntes munkákat hónapokkal előtte meg kell pályázni, ott láttam 1-2 hónapos lehetőségeket is.

2010. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik nyelvet beszéled jól. Ha pl. angolul tudsz jól, akkor mindegy. milyen nyelvet beszélsz és milyen szinten?
2010. febr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
olaszul folyékonyan, spanyolul még nem annyira, és angolul kozépszinten
2010. febr. 18. 11:36
 4/4 anonim válasza:

alig tudtam valamit spanyolul és majdnem 1 évig dolgoztam kint önkéntesként egy művelődési házban. Keress rá: EVS


mindent biztosít: repjegy, zsebpénz (Spanyolországban ez kb 350 euro), lakás, nyelvtanár, axa biztosítás


iszonyú jó lehetőség!!!!

2010. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!