Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes tudnom, ha Szerbiá...

Mit érdemes tudnom, ha Szerbiába megyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves vagyok és 10 napra Szerbiában leszek egy diákcsere programon. Lenne pár kérdésem amivel nem vagyok teljesen tisztában.

Határ menti városban leszünk, gondolom nem kell pénzt váltani. Elfogadják a HUF-ot is? Dohányárú olcsóbb, vagy drágább? Ha igen, mennyivel? Élelmiszer árak? 18 év ott is az alkohol és a dohányárú vásárlásának alsó korhatára vagy több? Ha esetleg van valami tanácsotok akkor szívesen meghallgatom. Válaszotokat előre is köszönöm!


2015. ápr. 8. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

[link]


A forint nem játszik ott.Dínár néhol euró.


A dohány??? Sok a hamis/szVr.


Kaja ára sacc/kb. mit idehaza.


18 a pia/cigi határ!


Magyar zászlót,jelvényt ki ne tegyél!!!

2015. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
80%-ban magyar lakta településre utazunk ezért kevésbé aggódom az ilyesfajta bántalmazások miatt. Bár én is a roma gettó mellett élek, így már valamennyire hozzászoktam az effajta emberekhez. Ami aggaszt az inkább az ottani délvidéki magyarság. Mennyire befogadóak a magyarországi magyarokkal kapcsolatban?
2015. ápr. 8. 22:59
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Hova mész?Szerbiai vagyok.A Magyar határ közelében.Hát mi beképzelteknek tartunk titeket.Bár szerintem nem igaz.Magyar zászlót ne vigyél.Bár nem bántanak csak a hülyék.A szerbek nagyon büszkék ,nacionalisták.Szeretik a népüket.Kedvesek.És összetartóak.Ba***ameg.Mi magyarok sose vagyunk együtt.Ők társaságibb lények.Nekik alap a csapat.
2015. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Ja és euróval csak a nagyobb értékű tárgyakért fizetünk.Pl.:Autó.
2015. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
60%

Hol voltál? Milyen volt?

Az első válaszoló egy kretén sajnos, aki csak hírből ismeri Szerbiát.

Tudom már nem aktuális és gondolom már lett saját tapasztalatod is. Szeretném, ha megosztanád. :)

Egy vajdasági

2015. ápr. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
33%
Fejlemény?
2015. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerbia nekem nagyon tetszett, Belgrád pörgős hely és kedvesebbek az emberek, mint Budapesten, Szívesen visszamennék.....
2015. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
33%
örülök neki :) én is szerbiai vagyok,pontosabban a magyar határhoz lakok közel, a magyarországi magyarok nem szeretnek minket így mi se őket annyira de persze nincs ez minden helyzetben,mi is nemrég voltunk kirándulni Budapesten,mindenki nagyon kedves vot,főleg a koleszban ahol megszálltunk :)
2015. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó : én kedvellek benneteket, sőt többen is Magyarországról !
2015. máj. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
esetleg írhatsz üzit és akkor fbn is bejelöllek :)
2015. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!