Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénzt vigyek magammal...

Mennyi pénzt vigyek magammal Szerbiába? És milyen szuvenírt érdemes ott venni?

Figyelt kérdés
Az iskolával megyek. Utazást, ebédet, szállást ők állják. Egy-két szuvenírt akarok venni.. Belgrádba megyünk. Én arra gondoltam, hogy körülbelül 1 900-2 000 dinárt vinnék magammal (kb 5 000 forint) három napra megyünk. Szerintetek?

2014. jún. 13. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már Belgrádba mentek,akkor gondolom mentek a Szent Száva templomhoz is...ott van sok szuvenír mindenféle árban,sőt,nem tudom mindig van-e,de én kétszer is voltam sulival,és akkor mindig volt a templomtól pár méterre ilyen kis vásár féleség,és ott is van több féle cucc,bár ott nem a templommal kapcsolatos dolgok vannak többségben :) Szerintem elég 2000 din,bár attól függ,hogy milyen szuvenírt szeretnél,mert tényleg minden árban vannak :D
2014. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Ne hozz magaddal semennyit sem mert úgyis ellopják. Szuvenirbe pedig vidd el a hátunkról ezt az átokverte diktátor vucsicsot.
2014. jún. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2,hagyja csak itt,legalabb vegre valki csinal valamit ezzel a nagy rakas khaki orszaggal ;))

Amugy meg tenyleg egy lopo orszag,kulon szabalyokkal,de,ha vigyazol,akkor nem lopnak meg...

2014. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az arak magasabbak mint Magyarorszagon, szoval ugy szamolj, hogy amennyi penzre szukseged lenne 3 napra magyarorszagon, attol kicsit tobbet vigyel magaddal.
2014. jún. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!