Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy lehet ennyire olcsó...

Hogy lehet ennyire olcsó Spanyolország?

Figyelt kérdés
Szeretnénk a nyáron kimenni Spanyolországba és nem értjük hogy lehet ennyire olcsó, valóban kilehet mennyi 50 ezerből 2 főnek egy hétre ? O.o Ezek alapján 100-120 ezerből meglenne kettőnknek.

2015. ápr. 14. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor az útiköltséget találod olcsónak 50 ezerért 2 főre? Reális lehet, bár ez tényleg jó árnak számít a nyári szezonban.

Viszont a maradék 50-70e elég karcsú, ha szállást, kaját, minden egyebet ebből kell kihozni.

2015. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Mivel utaznátok, ami ennyibe kerül? Repülő esetén reptéri illeték is van.
2015. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Feltéve ha busszal mentek es sátorban alszotok. De repülővel semmiképp. En egy hónapja vettem meg a jegyet Alicanteba es ha 2 főre számolom olyan 250 ezer körül volt. Csak a Wizzair megy közvetlenül, de bármelyik mas átszallosat megnéztem, az sem volt sokkal olcsobb. A szállás plusz még ugyanennyi, de mondjuk ez egyéni igény kérdése, lehet drágább is, olcsobb is. Viszont a repjegy ennyi. De Barcelona, es a többi úticél sem olcsobb nyaron, mar voltam tobb városban is.

Tudni kene mivel utaznatok es hol szallnatok meg.

2015. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, sügér vagyok, a lényeg lemaradt: [link]
2015. ápr. 15. 00:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagy eselyel grsndtours utazasi iroda.Es igen ennyi apartmanba,ellatas nelkul,busszal. Tossa de Marba.

grandtours.hu oldalon megtalalod! Gorog utjuik is vannak jo aron.Java apartmanba azert ilyen olcso busszal egyutt.

Masik iroda az Apollon travel amik csak gorog utakra specialozodot szinten jo aron! Busszos es van azoknak repulos utjaik is.Neten lattod a weboldalukat azoknak is es a katologusuk is letoltheto.

2015. ápr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Igen, igy mar értem. Hat Tossa de mar valóban kijön olcsóbban mint a delebbi tengerparti városok. Ez olyan mint Görögországban Paralia, ott meg az a legolcsóbb.
2015. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem Grand Tours - én is azt hittem... Web Vacation KFT.


Én azért fenntartással lennék ezzel az úttal kapcsolatban. Különösképpen az gyanús, hogy az augusztusi árak alig drágábbak, mint a korábbiak.

Nincs benne az üdülőhelyi adó: 0,5 EUR/fő/éj, ami 7 éjszakára 2 emberre 7 euro, azaz 2100 ft.


Aztán például az is lehet, hogy azért tudnak ilyen olcsóak lenni, mert 3 helyett 2 sofőr van, ami nem a legszerencsésebb...


Ja, és igaz, hogy 2 ember 100 ezer körüli összegből megjárhatja, de nincs benne ellátás + még konyha sincs,hogy összedobj magadnak valamit

2015. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!