Kezdőoldal » Utazás » Európa » 2,5 éves gyerekkel érdemes...

2,5 éves gyerekkel érdemes lenne Horvátországnak nekivágni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán melyik hónapban menjünk, ha úgy alakul, hogy nem tudunk főszezonban menni?

Ami azért viszonylag közel van..



2015. ápr. 24. 18:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Busszal
2015. ápr. 24. 18:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Autoval 5-6 oras ut. Busszal a masfelszerese. Szerinted, elvezni fogja az utat?
2015. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Autóval nekivágnék, busszal nem annyira. Pici még, hosszú az út. Én inkább maradnék a Balcsinál, 4-5 évesen már fogja bírni a hosszú utat. (az én tapasztalataim alapján legalábbis)


Az, hogy melyik hónapban mentek igazából lényegtelen a gyerek szempontjából, az időjárással legyen szerencsétek.

2015. ápr. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyerekkel csak kocsival vagy vonattal hàlófülkében Split vagy Rijeka környéke
2015. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi, sejtettem.. :(
2015. ápr. 25. 23:32
 6/10 A kérdező kommentje:

vonattal? azt szereti. :)

el bírnám én is viselni

2015. ápr. 25. 23:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Splitbe és Rijekába nyaranta van vonat. Érdemes utánanézned. Split és környékét ajánlom.
2015. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem amíg ilyen pici ne erőltesd a hosszú utat, menjetek balatonra, ha nagyobb lesz akkor meg olaszba
2015. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se menjetek vonattal. Nagyon hosszú az út, dupla annyi, mint kocsival. Akkor inkább Balaton, és ha pár év múlva úgy alakul, majd kocsival menjetek inkább.
2015. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan vágjatok bele. Én a lányomat 3 évesen vittem Görögországba busszal és 4 évesen ismét. Nagyon élvezte! Azóta is emlegeti, hogy milyen jó volt. Fiamat 1,5 évesen Berlinbe, 2 évesen Bulgáriába vittük kocsival. Nagyon jól bírta (mi rosszabbul). Volt olyan pihenő, ahol ő vezényelt indulást. Egyszerűen bemászott a kocsiba és leült a helyére. Mondjuk ő nagyon szeret autózni, sokszor ha vásárolni megyünk, akkor is úgy kell könyörögni hogy szálljon már ki.

Te ismered a gyereked, és ha úgy érzed, hogy bírni fogja, akkor hajrá! Vágjatok bele!

Sajnos Horvátországhoz nem tudok hozzászólni.

2015. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!