Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire lenne biztonságos...

Mennyire lenne biztonságos szerintetek ez az útvonal?

Figyelt kérdés
Nyáron gondolkoztunk 2 haverommal,hogy le kéne biciklizni a Görög tengepartra és ez lenne a legrövidebb útvonal:Románia-Szerbia-Macedónia-Thesszaloniki...szerintetek nay őrültség ezeken az országokon bicajjal áttekerni?

2015. máj. 4. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Románia nem vészes, azt mi végig bringáztuk.

Szerbiában sok a kóbor kutya és ne térjetek le az útról (erdőbe). Mástól ott nem hinném, hogy tartanotok kell.

Macedóniában még nem jártam.

2015. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dehogy őrültség. Európában jelenleg 70ezer km biciklis túraútvonal van. (Legalábbis a 13legnagyobb ennyit tesz ki). Ezek az útvonalak is áthaladnak az alábbi országokon.
2015. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Viszont trekkinggel lenne a legcélszerűbb, mert nem hiszem, hogy az oútinak minden útszakasz megfelelően karbantartott ezen a vonalon. A trekkinggel viszont haladni is lehet, nem olyan kényes/sérülékeny +a csomagok miatt is kényelmesebb.
2015. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Megterveztétek, hogy hogyan mentek?

Hogy hol alszotok? Mennyi idő alatt értek oda? Azért csak kb 1000km-ről beszélünk.

Hol milyen pénzre van szükségetek. Bár amennyire emlékszem dollárt meg eurót a legtöbb helyen elfogadták. Legalábbis az autópályákon. De ti ott nem tudtok menni.

2015. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Komoly útvonalom és olyan problémákkal nem foglalkoztunk eddig,mint amiket az utolsó írt,egyelőre csak az útvonalt szerettem volna tisztázni,hogy nem fognak e elrabolni vagy ilyesmi :D de örülök hogy biztonságos..nappi 100 kmt le tudunk tekerni sík terepen,mondjuk odáig nem tudom milyen terepre kell számítani,de természetesen mindennek utána fogunk nézni az indulás előtt:) köszönöm szépen a válaszokat,mindenkinek ment a zöld :D
2015. máj. 4. 16:49
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha visztek magatokkal egy botot/gázsprayt amivel a kutyákat elhajtjátok akkor pont ugyanolyan biztonságos mint itthon biciklizni.

Mellesleg a kutyák nappal elég passzívak, én Romániában már úgy megsajnáltam őket hogy a szendvicsemből a szalámit nekik adtam.

2015. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Romániát nagyjából ismerem,mivel itt élek,igaz 2 km-re Magyarországtól :D inkább a másik 2 országtól féltünk egy kicsit Szerbiától és Macedóniától...de szerintem nem lesznek vészesek,ahogy Ti is írtátok:D
2015. máj. 4. 16:56
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerbiában azért mi szép kis hegyeken mentünk keresztül.

Na meg láttunk érdekes dolgokat. Autópályán a feljáróból jött vissza szembe egy autó a benzinkúthoz. Aztán Macedóniában az egyik fizető sorompón áthajtott egy kocsi fizetés nélkül, persze vitte a sorompót is.


Azt a napi 100km-t csomagokkal megpakolva is tudjátok tartani?

Van ilyen tapasztalatotok? Voltatok már így túrázni máskor?

Így kb 8-9x kell valahol megszállnotok mielőtt oda értek.

2015. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor Szerbia kicsit nehéz lesz :/ igen súlyokkal mentünk,természetesen :D mi 25 kilóval mentünk 100 km-t:)
2015. máj. 4. 17:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó kis túra lesz, jó kis árral. 1 esetleg még 2emberrel laza a dolog,mert couchsurfinggel lehet spórolni a szálláson, de 3embernek már szobát kell bérelni.
2015. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!