Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik Railjeten Utaznek. Meg...

Keledav kérdése:

Akik Railjeten Utaznek. Meg szokott fordulni?

Figyelt kérdés
Akik Budapesttől Zürichig utaztok Railjettel, tihozzátok szól a kérdés. Miközben utaztok közben meg szokott-e fordulni a vonat, tehát az a része lesz hátul, ami eddig elől volt, illetve ti eddig mondjuk menetiránnyal szemben ültetek és most menetiránnyal háttal kerültetek. Szokott ilyen történni? Hol? MIkor? Hányszor. Azért kérdezem mert én is fogok vele utazni. Kérlek segítsetek a normális válaszokkal, és ne hátráltassatok a hülyeségekkel. Csak az válaszoljon, aki tapasztalatból tudja. Köszönöm

2015. máj. 4. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajna én csak Innsbruckig szoktam menni, de addig is van egy ilyen "forduló" Bécsben. Innsbrucktól sasajna nem tudom, h van-e még ilyen.
2015. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Wien-Westbahnhofnál (Bécs, Nyugati pályaudvar) fordul a vonat menetiránya, de idén decembertől a menetrendváltással ez is megszűnik, mert csak a Hauptbahnhofot érintik a vonatok, a Westbahnhofot nem.
2015. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Jelenleg a Hauptbahnhofon keresztül közlekednek és már csak egyszer, a svájci hazáron fordulnak meg
2016. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!