Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan utazhatok el Indiába...

Hogyan utazhatok el Indiába és mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, hogyan és mennyi pénzért cserébe utazhatnék el Indiába? Előre is köszönöm!

2015. máj. 4. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
160.000 körül mozognak a repülőjegy árak.
2015. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Gondolj bele, mennyire elveszett és kiszolgáltatott leszel akkor, ha még egy ilyen alapvető információt sem tudsz magadnak megtalálni. Mondhatunk neked árat, ajánlhatunk légitársaságot, de amikor magadra maradsz nyelvtudás nélkül odakint, akkor nem tudunk neked segíteni. Tehát jól gondold meg, hogy egyáltalán elindulsz-e. Amennyiben komolyan gondolod, akkor magadnak kell tudnod utánajárni. India a világ egyik legnyomorúságosabb országa. Innen nézve azt hiheted, hogy milyen romantikus és spirituális hely, de valójában egy európai ember számára maga a földi pokol. Kivéve, ha ötcsillagos szállodákban nyaralsz, de nyilván a te esetedben nem ez a helyzet.
2015. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
100 körül vannak a return jegyek. De lehet olcsóbb is pl Wizz Dubai és onnan valami. Érdemes megnézni az Indogo társaságot. India nagyon jól ellátott, sok társaság sok helyről jár így könnyű kifogni jó ajánlatokat.
2015. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

2. Szerintem te nem voltál Indiába. Én voltam saját szervezésben, 5-4-3-2 csillagos hotelt még csak nem is láttam. De a legalsó szinten pl Jaipurban a hotelben (talán ha 1 csillagos), pár ezer forintért még napi újságok is jártak a szobához, flat TV (nagy), hűtő, wi-fi stb. India igenis egy csodálatos ország, spirituális és romantikus (persze amíg a józan ész szabályait betartod), én akkor kerültem a földi pokolba mikor Budapesten leszállt a repülőnk.

Szóval nem értem miért ugat bele valaki egy olyan kérdésbe amihez köze sincs és még csak talán azt sem tudja hol van India.

2015. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fontolóra veszem a válaszaitokat. Köszönöm szépen!
2015. máj. 4. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
4es...lol, india igazi lepratelep, voltam olyan helyen ahol a halottakat szimplan kirakjak az utcara, aztan majd lesz valami. Drrekig er a szemet, mocsok, buz, tehenszar...melo miatt voltam ott, de soha tobbet a kozelebe nem megyek.
2015. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azért túlzás lenne azt állítani, hogy India lepratelep. Meg hogy csak szemét, mocsok, bűz, tehénszar. India hatalmas ország, és azért mert voltál 1 városban, nem mondhatod hogy az egész ország olyan. Magyarország milyen kis pici, mégsem ítéled meg az egész országot mondjuk egy falu alapján. Én itt élek 2 éve, és egyáltalán nem pokol. Tény, hogy vannak dolgok, amik nem annyira egyszerűek mint Mo-on, például a járdák állapota miatt a gyalogos közlekedés kissé fárasztó, de közel sem annyira szörnyű a helyzet, mint azt sokan lefestik. India lenne a világ egyik legnyomorúságosabb országa? Nemár. Csak mert ez megy mindenhol, de amúgy meg iszonyatgazdag emberek is élnek itt. Dollármilliárdosok. És a középréteg a legnagyobb réteg, és a nyomorban élők száma arányában nem is olyan sok, csak mivel sokan lakják az országot, így ez is soknak tűnik, illetve ha meglát az ember egy nyomortanyát ahol laknak 20-an, akkor hüledezik, hogy hú mennyién élnek milyen nyomorban, de egy lakókomplexum, ahol többezer ember él, ahol a lakások bérleti díja 130ezer ft körül kezdődik, az fel se tűnik senkinek, mert tök normális. És ilyenekkel vannak tele a városok.


Kérdező: 2-esnek annyiban igaza van (bár szerintem sem járt itt), hogy ahhoz, hogy ide eljuss, kell egy nagy adag önállóság. Én 4-szer jöttem ki saját szervezésben, és senkitől sem kérdeztem semmit. Repjegyet nézhetsz a liligo.hu -n, a vízumért kétszer el kell menned a nagykövetségre (egyszer igénylés, egyszer elhozni), eddig 16000 Ft volt, nem tudom emeltek-e árat. Kötelező oltás nincs, ha az ajánlottakat mind beadatod, akkor kb 30ezer ft. Sokminden függ attól, hogy India mely részére szeretnél utazni. Mumbai-ba meg Delhibe lehet olcsóbban repjegyeket venni, a szállás viszont délen olcsóbb. És az időzítés is fontos, ha szállodába akarsz menni, mert szezonban (ami területenként változik, ennek is utána kell nézned) 2-3-szoros az ár. No meg kérdés az is, hogy mennyi időre szándékozol jönni.

2015. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 7.-t annyival egészíteném ki hogy lehet délen olcsóbb de szerintem északon sokkal érdekesebb. Rajasthan kb olyan mintha valami mesébe csöppentél volna. továbbá szerintem Indiában annyira ki van építve a turizmus hogy baromi könnyű utazni, minden megy magától, előkészületet meg nem sokat igényel. A vonatjegyeket előre érdemes megvenni a neten mert hamar fogynak a helyek. A panir meg marha finom.
2015. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!