Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerülne a horvát...

Mennyibe kerülne a horvát tengerpartra leutazni és vissza autóval, ha a szállást meg semmi egyebet nem számolunk csak az utat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 5. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Megint egy értelme magyar kérdés.


Honnan? Hova? Milyen autóval?

2015. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi. Budapestről. Mondjuk Pulába, de igazából mindegy melyik északi parti városba. Az autó még nem tudom, milyen lesz. Valamilyen kisfurgon vagy kisbusz.
2015. máj. 5. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Autópálya nélkül: kb 1400 km x fogyasztás/100km x üa ár

Autópálya: kb 1200 km x fogyasztás x üa ár + pálya díj


pályadíjjak: [link] + a magyar díj

2015. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a google maps-ban beírod az uticélt, ott is kiadja a költséget, autópálya díjat, benzin költséget. 50.000 körülire saccolnék, üzem a. autópálya díjak, oda, vissza.
2015. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor hogy ha mindent egybe veszünk és behelyettesítjük a kérdésedbe,akkor az így nézne ki:


"Mennyibe kerülne a horvát tengerpartra -igazából nem tudom hova- leutazni és vissza -nem tudom milyen- autóval, ha a szállást meg semmi egyebet nem számolunk csak az utat?"


Ennek így azt van is értelme,meg biztos fogsz rá korrekt választ kapni........

2015. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Külön köszönet az utolsó rendkívül konstruktív válaszolónak. Igen, már előtted kaptam értelmes válaszokat! Okosabb lettél volna, ha csöndben maradsz.
2015. máj. 5. 22:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Feltételezem erre gondoltál:

"Autópálya nélkül: kb 1400 km x fogyasztás/100km x üa ár

Autópálya: kb 1200 km x fogyasztás x üa ár + pálya díj "


Nyilván ehhez diploma kell.......

2015. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Feltételezem nincs jobb dolgod, mint offolni. Egyébként nem tudom neked mi számít helyszínnek meg kocsinak, de szerintem Pula eléggé egy létező település és a kisbuszt én elég konkrét járműnek nevezném. Vagy rendszámot is írjak b+? Na pá, tőled se telik több.
2015. máj. 5. 22:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó kommentedhez csak annyitr fűznék:

1)"igazából mindegy melyik északi parti városba"

az lehet hogy Pulát is megemlítetted,de ez így aztán bazi konkrét.......

2)a kisbusz is nagyon konkrét,csak ha lehet ne a rendszámot add már meg b+,hanem a színét........

2015. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!