Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha autóval utazunk nyaralni...

Ha autóval utazunk nyaralni másik Európai országba, van valami tanácsotok, mire figyeljünk?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy legyen elég üzemanyag az autóban. :)
2015. máj. 10. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
ne hagyd otthon bekapcsolva a sütőt......
2015. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A sebességkorlátozásokra.
2015. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én meg a családom minden évben külföldre megyünk nyaralni autóval,szóval már van egy kis tapasztalatom. Elöszőr is szerintem igényelj Eu kártyát az ingyen van és 4 vagy 2 évig jó. Az arra jó ha olyan baleset történik mint sürgős, illetve orvosilag szükségesnek ítélt egészségügyi ellátás esetében a kártyát felmutatod ugyanolyan ellátásban részesülnek, mint az adott ország biztosítottjai, ezeket önrész nélkül állja a biztosító. Mi Olaszország, Francia és Spanyolországba szoktunk mindig menni. Ha te is erre indulnál akkor nagyon figyelj oda hogy legyen nálad uti pénz mert se Olasz se Francia és se Spanyolországba nem autópálya matrica van hanem x km-ig x pénzt kell fizetni. Volt már olyan is, hogy csak 15 km-t tettünk meg a legutóbbi fizetéskor és megint fizetni kellet. Ha nem arra felé mentek akkor is ajánlanám azt, hogy nézzétek meg,hogy amelyik országot érintitek meg ahova mentek ott autópálya matrica van vagy útdíj. Remélem tudtam segíteni :)
2015. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!