Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Tordait vagy a Parajdi...

A Tordait vagy a Parajdi sobanyat erdemesebb megnezni?

Figyelt kérdés
A Parajdi sobanyat ajanljak de a Tordai nagyobbnak es erdekesebbnek tunik kepek alapjan.

#Erdély #Parajd #Torda #Tordai sobanya #Parajdi sobanya
2015. máj. 28. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A Parajdit mindenképp, a másikban még nem voltam.
2015. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nekem a parajdiban nem jött be, hogy retek buszokkal kell lemenni, és minden tiszta kipufogógáz.


A tordaiban gyalog mész le, van három gúla és egy tetőszelvényes alakú tárna, ebből egy gúla és a tetőszelvényes látogatható. Van lenn óriáskerék, pingpong, teke, minimál játszótér a gyereknek, egy színházsarok, meg ajándékbolt, ja és egy csónakázótó is! Van egy lift is, vagy lehet menni lépcsőn (van vagy 30 m mély a tárna), de azt hiszem, nem akadálymentes az egész. Van még egy ilyen orvosi/pihenő helység is, ott lehet tv-zni is, és az asszem akadálymentes. Kaptak rá nemrég egy rakás uniós pénzt, azért ilyen csilli-villi.

2015. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Parajdit ajanljak, mert regebben latogathato es nagyobb a hirneve. En mindkettoben jartam tobbszor is, nekem minden teren a Tordai jon be jobban.
2015. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja.. van lent minden... pluszpénzért :D
2015. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hát én voltam mindkettőben többször is de nekem a Tordai nem jött be. A parajdi sokkal nagyobb több minden van lent (mozi, 3 szintes kalandpark, játszótér, templom, múzeum,pingpong, kávézó,borpince, üzletek ha lent megéhezel, felfele menet van egy étterem is) a WC nél nem kell sort álni, van még tv internet telefon stb.

Tehát nekem sokkal jobban tetszik mint a Tordai kis lyuk.

Mondjuk anyagilag sokkal jobban megéri Torda, Parajd egy kicsit drágább.

2015. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mind2 :)
2015. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!