Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátország autóval vagy...

Horvátország autóval vagy Görögország repülővel?

Figyelt kérdés
1 hét önellátó nyaralás lenne , egyszerű szálláson. Két felnőtt két gyerek utazna. Előzetes becsléseim szerint az utiköltség és szállás horvátország esetén kb.300000Ft, görögország esetén 500000Ft. Kaja, költőpénz kb. 200-250000 Ft./ hét. Voltam már mindkét helyen, Horvátországtól nem voltam elragadtatva, Rodosz viszont tetszett. A gyerekek még nem látták a tengert és repülővel sem utaztak. Melyiket válsztanátok? Kb. 200000Ft a különbség .
2015. máj. 29. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:

A helyedben nem mondtam volna árakat.

Sokkal nyitottabb kérdést tettem volna fel. Például megkérdeztem volna, mennyiből lehetne megszervezni egy önellátó, tengerparti nyaralást ennyi főre ekkor meg ekkor ilyen feltételekkel, ilyen elvárásokkal ennyi főre

Sokkal jobb válaszokat kapnál.

Horvátországot régen nem látogatom, de Rodosszal erősen túllőttél.

2015. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!