Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátország vagy Görögország...

Horvátország vagy Görögország az olcsóbb nyaralási hely?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 14:32
 1/6 anonim válasza:
68%
Horvátország
2014. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Izé. Kezdjed elölről. Hányan mentek, kocsival vagy akárhogy, mikor mentek.

Azt próbáltad már, hogy összköltséget számolsz egy adott útra? Például megnézed mennyi volt az összes utazási költség, szállásköltség és kaja?

Szerintem nem egyértelmű a dolog.

Sőt, ha bevonod a buszt/vonatot/repülőt, figyelembe veszed az időszakot is, sokkal inkább a szemfülességeden múlik a válasz, mint a megszokáson.

2014. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Horvátország. Szerintem jobb is.
2014. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly szallast olcsobban kaptunk Gorogorszagban, mint tavalyelott Horvatorszagban. Szerintem nem dragabb Gorogorszag, talan kicsit szezonban.
2014. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 yakumo18 ***** válasza:
100%

Egyértelműen Görögország....

Bár a kérdés nem pontos, mert nem mindegy hogy kocsi vagy busz... Illetve Horvát és Görögnek melyik részére...


Tavaly Paralian voltunk 10 napos buszos út. Szept.2-án indultunk. Jelzem a hőmérséklet végig 30 fok felett, víz 26 fokos. Egy szem eső nem esett!! Ugyan ebben az időben Horvátban már nem volt ilyen jó idő.

Tehát 4 főnek 10 nap 7 éjszaka,szállással+utazással együtt volt kereken 100.000.- ( Költőpénz ugye egyéni )

Paralia Hellasz északi részén van.


Idén Tolo-ba megyünk (Peloponnészosz félsziget) Augusztus 25.-én indulunk. 4 fő 10 nap 7 éjszaka, szállás+utazással együtt 145.000.- ( Költőpénz itt is egyéni )

Itt meg szinte még úgysem várható eső, eléggé délen van már,Athénon is túl.


Én Hellas fan vagyok, szóval Én rosszat nem tudok mondani róla.


Viszont autóval is voltunk már idén Görögországban, csak akkor ketten utaztunk Parga-ra. Oda 80.000.- volt csak a benzin.


Horvátországban csak egyszer voltam, nekem nem tetszett.

De hát kinek a pap kinek a papné :D

2014. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Görögország.
2014. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!