Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátország vagy Görögország?

Horvátország vagy Görögország?

Figyelt kérdés
Melyik az olcsóbb, hol a több a látnivaló, hova érdemesebb menni nyaralni? Horvátországban tényleg hidegebb lenne a tenger? előre is köszi:))

2014. dec. 30. 01:28
 1/8 A kérdező kommentje:
és hotelek szempontjából mit ajánlotok?
2014. dec. 30. 02:10
 2/8 anonim válasza:
91%

GÖRÖGORSZÁG !!

sarti , korfu , kréta sok látnivaló van , ja és a homokos meleg tenger *-*

horvátországba tényleg hideg a tenger , ott nem is fürödtem bene csak a lábam volt benn , de görögországba rohadt meleg a viz :D , kedvenc helyem görögorszába sarti , jó gyrost csinálnak , oriás palacsinta is van :D . és az a sokfajta tengerpart :) , durva kavicsostol egészen a puha lágy homokig minden van ott , rohadt sok étterem van , és a közelbe van thessaloniki ( van ott lidl :D )

Én görögországot javaslom ...

2014. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Szintén Görögországot javaslom. A tenger tényleg melegebb, sokkal jobbak a strandolási lehetőségek. Görögben mindenki megtalálja a számára vonzót (sziklás, köves, homokos). Látnivalóban sztem mindkét ország bővelkedik, szubjektív,h kit mi érdekel jobban. Ráadásul a horvát és a görög vendég-/magyarszeretet össze sem hasonlítható.

Mi mindig apartmanba megyünk, az újak nagyon szépek, igényesek.

2014. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Horvátország elkur-vult, nagyon drága lett, már nem szent a turizmus (sok lett a lehúzós hely), annyi előnye van hogy szebb és közel van.


Görögország olcsóbb lett mint Horvátország, egy szinten van a magyar árakkal. Ott is sokszor voltam, a görögök nem a lehúzós nép. AZ út oda viszont veszélyes és hosszú.

2014. dec. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Görögország "elvileg" olcsóbb, de az árkülönbözetet elviszi az út ára!

Arról a nem éppen elhanyagolható apróságról nem is beszélve, hogy H.országban a tengert pl. autóval 5-6 óra alatt elérheted,

míg Görögországba 2 nap oda és két nap vissza az út!!

2014. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Görögország messzebb van. A horvát tengerpart szebb. A víz július végétől szeptember végéig a legmelegebb.

Az igaz, hogy Horvátország megdrágult és sajnos a vendégszeretet is évről évre kismértékben romlik.

2014. dec. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fenti véleményeket osztom én is.

Ho-ban a hotelek nagyon drágák. Go-ban sokkalolcsóbbak, de az ottani 3 csillag a legtöbbször nem magyar vagy osztrák 3 csillag. Szerintem apartmanban is jó nyaralni, mx. olyanban, ahol lehet félpanzióra befizetni a közelben.

2015. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

greece.. :DDD

elférek a bőröndben?

2015. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!