Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bérelhetek lakást Bécsben ha...

Bérelhetek lakást Bécsben ha van megtakarított pénzem de még nincs munkám?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy Bécsben lakásbérléskor bekérnek 3 vagy 6 havi fizetéspapírt. Hogyha párom és én egy havi 500-550 eurós lakást szeretnénk bérelni de csak azt tudjuk bizonyítani hogy a szamlánkon van ~12000 Euro, vajon kiadják? Munkavállalási szándékkal megyünk, csak ugye könnyebb álláshoz jutni ha az ember ott lakik.


Válaszokat előre is köszönöm.



2015. jún. 9. 06:59
1 2 3
 21/21 Kim Bo Mao válasza:

Szia mi is úgy mentünk ki, hogy nem volt munkánk még előtte, a párom az első héten én 2 hónap után kaptam munkát. (Nekem akkoriban csak erős alapfokom volt németből.) Ja és összesen 2ezer Eurónk volt akkor.

Mi havi ezerből jöttünk ki de nagyon megszámoltuk mire mennyit költünk. Az első lakásnál nem kellett kauciót fizetnünk viszont havonta változott a bérleti díj és szerződésünk se volt, onnan 3 hónap után jöttünk el amikor volt már elég pénzünk, hogy máshol kauciót kipengessük. Egyébként tényleg ha ennyivel indultok szerintem találtok albérletet, szóval szerintem nem lesz gond.

2015. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!