Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldön hogyan tudnék...

Külföldön hogyan tudnék munkát szerezni ottani referencia nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném tőletek kérdezni, hogy hogyan tudnék egy külföldi országban munkát szerezni ottani referencia nélkül? Hallottam, hogy az itteni magyar referencia senkit sem érdekel ott külföldön, így olyan munkahely kizárva, ahova referencia kell. Én úgy tudom, hogy alja munkából lehet felfele küzdeni (takarító és társai), de ezt mégis hogyan tudnám megoldani? A válaszaitokat előre köszönöm!

2015. jún. 16. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság, sok helyen elfogadják a magyar referenciát is, teljesen szakma és cégfüggö. Meg persze nyelvismeret.
2015. jún. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaja, az a sok mernok meg informatikus meg orvos aki kulfoldon a szakmajaban dolgozik, az odakint mind takaritokent kezdte :)
2015. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!