Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba 8 napra mennyi...

Görögországba 8 napra mennyi költőpénzt érdemes vinni, váltani? Kaja is benne van!?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mégis hány főre? apartmanba mentek-e vagy szállodába, azaz lesz-e vamilyen ellátásotok? autóval egyénileg vagy szervezett úton busszal?
2015. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

...


Ha nem mész semmi különprogramra és nem iszol piát akkor elég 10 euro is...

2015. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
apartmanba megyünk busszal ,ez már kivan fizetve. költőpénzre gondolok piálgatás,kaja , szuvenir! milyenek árak kint?
2015. jún. 23. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok: sok mindentől függ, nehéz így tanácsot adni, mivel nem tudjuk, milyen igényeid vannak, akarsz-e fakultatív programra menni, stb.

Segítségül annyit tudok mondani, hogy pl. egy Görög est-es fakultatív program - ezt nem érdemes kihagyni - kb. 30 euro, s a többi is kb. 20-30.


Az egyik topikban panaszkodik egy kérdező, hogy 600 ezerből nem tudnak félretenni - én meg a rezsi kifizetése után 40 ezerből élek a fiammal - szóval most akkor mit mondjak, mennyit vigyél? :D

Azt szoktam csinálni, ha egy idegen ország árait szeretném megtudni, hogy beírom a keresőbe pl. Lidl.gr (mindig az aktuális ország betűjelét), s kihozza az ottani árakat - abból már nagyjából lehet kalkulálni. Megszorzod 2-vel és akkor kb. a tengerparti árakat is megkapod :-)


Ja, és mindenképpen vigyél bőven készpénzt, mert előfordulhat, hogy a kártyádról - számládról nem fogsz tudni kivenni pénzt egy görög államcsőd - pánik miatt.

2015. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!