Kezdőoldal » Utazás » Európa » Holnap repülök, de beakarom...

Holnap repülök, de beakarom festeni ma a hajamat vörösre! Az igazolványban, útlevélben szőke vagyok. Nem lesz gond?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem vagy köteles évekig ugyanúgy kinézni, mint az igazolványképed.
2015. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. jún. 26. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Én azért azt javasolnám, egy telefont megérne mondjuk a közeli rendőrségnél ezt megérdeklődni... vagy reptértől.

Mert mi van akkor, ha levél ellenőrzésnél mondjuk nem tudnak beazonosítani és nem engednek át: az utad esetleg kútba esik és akkor majd azt mondod, hogy de a Gyakorikérdéseken azt mondták, hogy ezt így lehet?

2015. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 2. A megnyugtatásodra közlöm, hogy én így mentem neki Kanadának. Az irataimban rövid szőke hajam volt, a valóságban már vörös bubi. A kutyát nem érdekelte. Nem várható el senkitől, hogy ugyanúgy nézzen ki. Ráadásul nemcsak hajad van, hanem arcod is, amiről beazonosítható vagy. Egy hajszínváltástól még felismerhető maradsz. Ez csak apróság.

A bátyám volt velem, ő meg szakállat növesztett az igazolványképe óta. Ennyi.

2015. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 1-es :-) Nem vagyok ideges, így nem kell megnyugtatni, kösz :-)

Én nem személyeskedtem, nem mondtam, hogy nincs igazad, csak annyit, hogy egy hivatalos verzió szerintem biztosabb.

Igen, tudom, szakállal elfogadják, de ha jól emlékszem, az útlevélben van olyan, hogy szeme színe, haja színe, csak ebből indultam ki...

De még az is előfordulhat, hogy nem jól emlékszem ... :-)

2015. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyenek nincsenek benne.

Amúgy nem pattogásnak szántam a mondandóm, bocs, ha úgy vetted le.

2015. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges bárhol is megkérdezni.

Ebből nem lehet probléma.

2015. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 Ok, szent a béke :-)
2015. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ooohh,köszönöm,bízom benne én is,h ebből nem lesz gond! Már vörös vagyok ! :) :)
2015. jún. 26. 20:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Amig nem operaltatod at a fejed felismerhetetlenne, addig a kutyat nem erdekli hogy nezel ki a kepen. En is repultem hosszu voros hajjal, majd evek mulva rovid barnaval de az utveleben pont sarga hajam volt (rosszul sikerult otthoni szokites a baratnokkel ;D
2015. jún. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!