Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miket érdemes megnézni Angliáb...

Miket érdemes megnézni Angliában? (15/L)

Figyelt kérdés
Két hét múlva repülök és gondolkozom rajta, hogy miket kellene megnézni. Kicsivel több, mint egy hónapra mennék ki. Londonban természetes a Big Ben, London Eye... stb. Igazából Lutontól pár kilométerre van a szállás, szóval a közelben is érdekelnének, amiket érdemes megnézni. Ötletek? :)

2015. jún. 27. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy miket érdemes?15 éves létedre már lehetne olyan rálátásod a dolgokra,hogy minden embernek más tetszik,máshol érzi jól magát.

Ha nem vagy valami szent,próbálkozz a helyi pubokkal.Ott ismerkedhetsz korodbeli "fiatalemberekkel".

Én mikor voltam,a fentiek közüli turistalátványosságokból a Buckingham palotát néztem meg.

+ bemehetsz a Royal Botanikus kertbe is.

Egész európában híres

Minden jót


24L

2015. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha London Lutonban van a szállás és onnan akarsz elmenni Londonba, akkor az 15£ és 1.5 óra. Ugye ezt nem mindennap szeretnéd kifizetni?:)


Egyébként Oxford str hihetetlenül jó, főleg 13-14 órakor, amikor az egész zsúfolt. Igaz lehet ez nem jön be neked, de nekem ez a kedvencem. Másrészt, ahogy a felettem lévő írta, hogy a pub-okat látogasd meg. Iszol 1-2 cidert és tovább állsz. Ha van időd és pénzed a London Eye-ra mindenképp válts egy jegyet, mert hihetetlen szép a város fentről. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ja és még valami, ha London belvárosában leszel ne rohangálj át a piros lámpán, mint a többi ember, mert hihetetlenül idegesítő tud lenni, hogy az embernek kell autóval kikerülni őket.

2015. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

tényleg mindenkinek más tetszik, nekem pont London jött be legkevésbé, viszont vidéket imádtam, annyira szép helyek voltak


szóval először pontosítsd milyen dolgok érdekelnek, hátha többet tudunk segíteni :)

2015. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!