Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliai munkával kapcsolatban...

Angliai munkával kapcsolatban pár kérdés?

Figyelt kérdés

Nézegetem az ügynökségeket elsősorban egyszerűbb munkákat nézek pl gyári meló, raktáros és hasonló munkák. Már egy helyre elküldtem az önéletrajzom amit elsődlegesen nagyon szeretnék mert egy ismerős van ott. Tanácsok kellenének.


Küldjem el jó sok helyre az önéletrajzot biztos ami biztos? Nem áll módomban hátradőlve várni arra az egyre.


Ha kellek nekik akkor felhívnak vagy mire számíthatok? Egyáltalán mennyi az átfutási idő?

Mire számíthatok?



2015. júl. 1. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdemes hetente legalább 2-3 alkalommal a nyakadba venni a várost, és személyesen minden ügynökségi irodába bevinni a CV-t. Ha látsz helyben munkaajánlatokat, le is csaphatsz rá, hogy az érdekel téged. Érdemes "kopogni" is. Vagyis menj be minden olyan helyre ahol dolgoznak, és kérdezz rá, hogy van-e felvétel.

Ha kellesz nekik akkor mindig telefonálnak.

2015. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia!


Angliában vagy már?

Ha igen, akkor menj be több agency-hez, regisztrálj be. Onnan közvetítenek ki. Amíg nem ad munkát valamelyik, minden nap! menj be reggel, hogy te itt vagy és dolgozni szeretnél!! Jelenléti ív van, ha látják a nevedet, előbb utóbb hívni fognak.


Egy email alapján nem fognak behívni! Személyesen kell intézni a dolgokat, és ha csak kifejezetten egy melóra jelentkeztél, akkor az valószínűleg semmi! Mindig éppen azonnal kell nekik valaki valahová, és ha rajta vagy a listán, akkor telefonálnak. Valószínűleg nem oda vesznek fel, ahová menni szeretnél, de ha kell a meló akkor az ember ne válogasson. Én kb háromnegyed éve várok egy üresedésre az egyik gyárban, de azóta sem hívtak. Ha csak erre alapoztam volna, már ennem sem lenne mit. :P


És az emaileket felejtsd el. Azt meg pláne, hogy őket az élteti, hogy kifejezetten neked adjanak munkát. Itt annyi ember keres munkát nap mint nap, hogy szarnak az ember fejére, mert mindig van másik, aki a legszarabbat is mosolyogva vállalja el.


Ha meg nem vagy angliában, akkor meg felejtős a dolog.

2015. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már itt vagyok, igen holnap akarok 1-2 helyre menni. Kisebb 40 000fős városban vagyok. Itt is vannak ügynökségeknek irodái?
2015. júl. 1. 21:49
 4/5 anonim válasza:
100%

Második vagyok:

Szerintem minden városban vannak irodák, keress rájuk neten. Sok helyen van pl Best Connection, First Call, Staffline, de ha beírod, hogy agency és warehouse vagy factory, ki fogja dobni. :)

Nagy kalappal!

2015. júl. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem dőlhetsz hátra, nekem pl 2 hónap volt mire sikerült fix munkát szereznem, pedig sok helyre leadtam személyesen a cv-met. Az a munka is szemét szedés volt, de az lagalább fix. Sok lakótársam volt, akik járták egész nap a várost pár hétig, elfogyott a pénzük aztán jöhettek haza.

Pont az ilyen gyári, takarító, stb munkákra a legnehezebb bekerülni, az óriási túljelentkezés miatt, és főleg a nyári hónapokban.

2015. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!