Kezdőoldal » Utazás » Európa » Célzott üdülőhelyek homoszexuá...

Célzott üdülőhelyek homoszexuálisoknak itthon és külföldön?

Figyelt kérdés
Ahova leginkább melegek járnak nyaralni..

2015. júl. 5. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Minden világvárosnak van meleg negyede. Nem kell San Francisco-ig menni. De részleteket nem tudok.
2015. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mykonos sziget. Ott rengetegen vannak, a szórakozóhelyek is mind nekik kedveznek.
2015. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sitges, Barcelona mellett.
2015. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ftf1983 válasza:
Horvátországban is több hely van, ahova sok meleg jár, sőt meleg nudista partszakaszok vannak. Amúgy ajánlom, hogy keresd meg a Humen Magazint ők tudnak neked segíteni ebben a kédésben.
2015. júl. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

2-es te voltál már Mykonoson?


Mert amikor én ott jártam azt tapasztaltam, hogy vannak melegeknek szórakozóhelyek, illetve van rengeteg nem melegeknek is. Nem éreztem azt, hogy minden nekik kedvezne.

2015. júl. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, képzeld voltam Mykonoszon. És én ezt éreztem.
2015. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Spanyolországban Sitges, Barcelona valamint ilyen Torremolinos, Malaga mellett is. A Kanári-szigeteken meg Gran Canaria, ezenbelül is Maspalomas/Playa del Inglés. Ibiza is melegbarát.


Madridra, Valenciára is igaz a fent leírtak.


Görögországban Mykonos, de az rettenetesen drága.


Meglepő módon Olaszországban is vannak már ilyen helyek. Viareggio Toszkánában, és Délen pedig: Baritól nem messze van Gallipoli, Taranto mellett, akkor Nápoly, Palermo és Catania is rendelkezik aktív éjszakai élettel.

2022. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!