Kezdőoldal » Utazás » Európa » Maga az utazás előtt mennyivel...

Maga az utazás előtt mennyivel érdemes repülőjegyet foglalni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak kiemelt időszakok(nyár,karácsony) amikor jóval magasabbak az árak, mint máskor. Enegem konkrétan a tavaszi március,április,május érdekelne,hogy akkor milyen árak vannak.

2015. júl. 5. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb. Változóak az árak.


Most úgy őszintén: azt sem tudjuk, milyen célországra gondolsz - nem mindegy, hogy Rómába vagy Torontóba akarsz menni?

Aztán meg miért nem nézed meg, előtted az internet?

Az imént néztem jövő év májusi repjegyet.

2015. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bob the builder ***** válasza:
90%
Amikor tudod, hogy mikor repülsz biztosan akkor érdemeslefoglalni.Meertaz ára folyamatosan emelkedni fog, tapasztaltom alapján.
2015. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elvileg igaz, amit mondasz - gyakorlatilag meg most találtam főszezonban! augusztusra 5 ezer ft-os repjegyet. Mert ilyen is van... Ezért írtam, hogy nem mindegy, hova akar menni...
2015. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Törökországba megyek
2015. júl. 5. 18:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen légitársasággal?
2015. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Türkish Airlines-ra gondoltam,vagy Wizzairre. A kettő közül valamelyikre gondoltam. Nem tudom hogy a wizzairnél mennyi a leadott poggyász ára és nem tudom melyikkel jönnék ki olcsóbban
2015. júl. 5. 18:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Wizzair, poggyász árak, Google 1perc..


Poggyászdíjak

A díj megnevezése A díjszámítás módja Összeg

Poggyászdíj (csúcsidőszakon kívül)


Kattintson ide a díj kiszámításához!

a wizzair.com-on és a telefonos ügyfélszolgálaton keresztül Járatonként, utasonként és poggyászonként 4 500,00 Ft - 11 200,00 Ft


Poggyászdíj (csúcsidőszakban)


Kattintson ide a díj kiszámításához!

a wizzair.com-on és a telefonos ügyfélszolgálaton keresztül Járatonként, utasonként és poggyászonként 7 500,00 Ft - 14 650,00 Ft


Poggyászdíj

a repülőtéren Járatonként, utasonként és poggyászonként 18 600,00 Ft


Poggyászdíj

a kapunál Járatonként, utasonként és poggyászonként 18 600,0

2015. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek szerint kiemelt időszakban szinte ugyanott vagyok a Wizzairrel mintha Türkish-el mennék
2015. júl. 5. 19:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Ki hogy utazik...

Mexicóba kézipoggyászméretű csomag nekem elég volt...

2015. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es, azt hogy csináltad? Ismerőshöz mentél? Vagy rövid időre? Mindig is csodáltam az olyan embereket, akik 4-5 napra el tudnak menni egy kis kézipoggyásszal.


Bocs, kérdező :-)

2015. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!