Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliai munkaügynökségekhez...

Angliai munkaügynökségekhez kellene segítség (? )

Figyelt kérdés
Szeretnék valami raktáros melót vagy hasonlót, telefonon nagyon nem szeretek angolul beszélni. Személyesen nem toppanhatok be az irodájukba, hogy xy vagyok szeretnék valami munkát?

2015. júl. 6. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Telefon és személyes kapcsolat kizárva... Igen, így valószínűleg kapkodnak majd utánad a munkáltatók.
2015. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a telefonos interjút nem tudod megúszni.

Bemehetsz(és be is kell menni ha munkát akarsz) a munkaügyi irodába/központba. De ott is csak annyit érsz el, hogy beszélnek veled, és ha van is meló akkor elkérik a telefonszámodat, hogy a cég majd felhív. Másképp nem megy.

2015. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Telefonos interjúkat nem úszod meg. A britek előszeretettel használják a telefont mindenféle ügy intézèsère, különösképp munka esetén.
2015. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:/ Hát az nem túl jó. Személyesen még csak csak, de múltkor egy vékony hangú hadarő nő hívott fel. Hát szart nem értettem. Egy filmet sorozatot elnézek én angolul de azért telefonon hadaró ráadásul tájszóló beszédet hallgatni. Agyrém.
2015. júl. 6. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem jó az iskolai angol, mert kb semmit nem érsz el vele, mert a hadarást és a tájszólást nem tanítják. Egyébként kénytelen leszel telefonon elvégezni az interjút. Ha nem érted, hogy mit mondott, mond azt, hogy mondja el lassabban.
2015. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az még hagyján, hogy az angolokat esetleg nehéz érteni telefonon-habár szerintem csak kezdetben-, de beszéltél már szinessel telefonon? még személyesen is alig érteni néhányat, nemhogy telefonon:D Egyébként tényleg így van, a telefonos ügyintézést nem úszod meg. Sokat kell gyakorolni, aztán belejössz.

Egyébként egy jó trükk: Hogy ne tünjön úgy, hogy tökre nem érted, mert az angolod gyenge, mond, hogy rossz a vonal, szaggat, háttérben neked valami zaj van, mert mondjuk utcán vagy, és kérd meg, hogy ismételje meg. Ez az egyik. Másik meg, hogy mikor ügynökség hív, kapcsold be a magnetofont, vedd fel az egészet. Én így csináltam kezdetben:D

2015. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!