Kezdőoldal » Utazás » Európa » Paraliara indulunk hamarosan,...

Paraliara indulunk hamarosan, valaki adna étel pl. gyros, innivaló áráról mostani információt?

Figyelt kérdés
Tavaly 2 euro körül vettünk gyrost, de most olyat hallottam, hogy 10 euro is lehet... :\
2015. júl. 8. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Úristen, a hülyébbnél hülyébb hirek... Hogy lehetne 10 euro egy gyros? Épphogy lefelé mennek az árak egyes helyeken, nem jó helyről szeded a hireket. :)

Itt olvasgass:

[link]

2015. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Valasek Sejla válasza:
Ez engem is érdekelne, mi is Paraliara megyünk hétfőn.:)
2015. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fent belinkeltem egy oldalt, azt nézegessétek, nagyon sok hasznos információ van rajta, pl. most is jött haza Paraliaról valaki, aki rögtön le is irta a beszámolóját.

Sőt, kérdezhettek is, válaszol valaki tapasztalt. :)

Jó nyaralást Nektek!

Mi is Görögországba megyünk, csak máshová! :)

2015. júl. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pont hogy most olcsó a gyros
2015. júl. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan annyi mint tavaly.

Ket hete jottunk haza.

Gyros pita 2Tol lattam illetve nehol 1,90ert.

Talak (tobb fele etel) atlag 5-6-7-8-9-10... stb eurok.Tengeri herkentyus vegyes talak mindig tobbe kerulnek 10tol kezdodoen.

2015. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!