Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarkent, Finnorszagban...

Magyarkent, Finnorszagban vagy Magyarorszagon elned le szivesebben az eleted? Miert?

Figyelt kérdés
Nemet es kort irjatok. Koszi. :)
2015. júl. 16. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Értelmetlen hülye kérdés, a válasz csakis Finno. lehet. 40F

Ha a miértre magyarázatot kell adni akkor komoly baj lehet nálad.

2015. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most fontolgatom, hogy talan hazakoltozom. Eltel te mar itt -20- (-30) fokban? :D Ugy, hogy a nap fel evig szinte fel se jon. Ez azert elegge osztonzo tud lenni. Gondolom erzed, hogy ezek alapjan nem egy nyilt, konnyenbefogado nemzet. :D
2015. júl. 16. 16:36
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Én Magyarországon. Amúgysem vonz a külföldre költözés, ha muszáj is lenne menni, Finnország lenne kb az utolsó a listán. Hideg, sokat van sötét, nem bírnám...

25N

2015. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Én Finnországban, mert nagyon szeretem az ottani légkört, az emberek mentalitását, meg hogy mindenhol erdő van. Meg az ottani kajákat a boltban, amiket nálunk kapni se lehet (pl. 100%-os rozskenyér, salmiakkis nasik). Az ottani emberek nagyon barátságosak, jókat lehet velük beszélgetni. Ami megakadályozná hogy odaköltözzek, az a hihetetlen magas ingatlanárak, azt hiszem az átlagos telekár olyan 50 millió körül van, vagyis számomra esélytelen a dolog. :(

35N

2015. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A telekarakat nem nagyon nezegettem, szerintem attol tobb, bar fugg attol is, hogy hol. Azt tudom, hogy Helszinkiben 1 szobas panel 50 millional kezdodik.
2015. júl. 17. 09:27
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Még nem voltam Finnországban, de mindenképpen azt választanám. Ott valószínűleg nincs ilyen hazug, álszent kormány, mint nálunk. És valószínűleg nem havi 80.000-ből élnek az átlagos emberek.
2015. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem havi 80ezerbol el az atlagember. Viszont az atlagembernek itt sose lesz sajat lakasa.
2015. júl. 17. 16:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem van ismerősöm, aki a kereskedelmi ágazatban dolgozik, és nagyon keveset keres...Európa más országaihoz képest.
2015. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én Finnországban élek. Egyetértek abban, hogy az idő borzalmas. Tény minden nagyon nagyon drága és magasak az adók. Mégis én inkább itt élnék. A munka miatt. Ezt becsülőm legjobban az országban: 38 órás munkahét ha csak egy órával többet kell dolgozni, egyből kifizettik túlórának. Korrektek, a főnök nem hiszi azt, hogy ő ka..lta a spanyolviaszt. Nem kell feketén dolgozni, minden tiszta és jogszerű.

Ez sajnos otthon még mindig túl nehéz megoldani :(

2015. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolso: Melyik varosban elsz? Na,ebben egyetertunk, en mar evek ota itt elek, de az idojarast valahogy nem tudom megszokni, egyedul a munka miatt maradok, meg.
2015. júl. 18. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!