Kezdőoldal » Utazás » Európa » Renault clio 1.2 RN (1997) -...

Valami141 kérdése:

Renault clio 1.2 RN (1997) - vel érdemes elindulni Németországba?

Figyelt kérdés
Kaptam egy állás lehetőséget Németország felső csücskébe, a Holland határnál és az a kérdésem okos dolog e elindulni a kis cliommal erre a nagy útra? kb 1 éve vezetem és soha nem hagyott ott sehol. Egyedül annyi a baja hogy valószínűleg centiroztatni kéne és emiatt 120 fölött berángat a kormány.
2015. júl. 30. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nem indulnék el vele. Nekem egy 2006-ös Ford Focusom van, elég jó állapotban, de már az is döglött be üzemanyag ellátás miatt, aminek semmilyen előjele nem volt, nem lehet kiszámítani. Ráadásul számíthatsz arra, hogy az osztrák autópályán (azon rendszeresen járok) kb. ledudálnak 120-nál, a németen meg pláne...

De persze ez csak az én véleményem. Én inkább szereznék egy biztonságosabb kocsit, ami bírja a hosszabb utakat és a nagy sebességet.

2015. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Polipeter ***** válasza:
sztem ha átnézi szaki és azt mondja mehetsz, akkor menj vele
2015. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KlenDie válasza:
Ha nincs vele semmi gond miért ne? Én Németországból Magyarországra 550-600km re járok haza egy Renult Twingoval 1996 os 8 szelepessel. Volt, hogy dudált le kamion, de volt, hogy előztem meg a legújabb bmw-t. Ne aggodj, ha 110-115 tudsz csak jönni, se fognak ledudálni csak ne tétlenkedj sokat a belső sávban.
2015. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!