Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szardínia melyik részét...

Szardínia melyik részét ajánljátok, ha homokos partszakaszt kedveljük? Alghero?

Figyelt kérdés

Ezen kivul erdekelne, hogy mi a fobb kulonbozoseg Alghero es Cagluari kozott?


Azt olvastam, h eszakon homokos a part, de ha Algheroban maradunk, csalodas er minket?


Koszi



2015. aug. 2. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Alghero környékén csodaszép homokos strandok vannak. Fehér homokkal, türkizkék tengerrel.


Nem fogsz csalódni. Csak azt nem értem, mi a kérdésed. Elmész egy csodaszép szigetre, ahol szebbnél szebb strandok váltogatják egymást, néhol sziklás vadregényes, másutt homokos, amott nagy beaches. Utólag azt fogod mondani, nem tudtál választani közülük.

Bökj rá valamelyikre, és élvezd.

2015. aug. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Koszonom, h valaszoltal.

Szardinian meg nem jartam es nem rudom, milyen a kozlekedes, muben kulonbozik Alghero es Cagliari. Azt sem tudom, h a repterrol hogyan fogunk eljutni a szallasig, vagy pl. Algheroban a hiteleknek van e sajat partjuk.

Nyilvan, kirandulni is szeretnenk majd, snorkelling is erdekel.

Ezen kivul Korzikat is megneznenk, de nem tudom, h 1 nap alatt megjarhato-e, auto nelkul


Koszi

2015. aug. 3. 09:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Alghero is jó hely, de mellette Bosa is jó hely (nincs is messze tőle)

[link]

..és valóban a legtöbb homokos partot az észak-keleti oldalon találjátok Porto Cervo:

[link]

és La Maddalena környékén:

[link]

2015. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi! Ment a zold.


Azt meg meg tudnad mondani, h nagyon fontos kocsit berelnunk? Vagy igy nem latnank semmit?

2015. aug. 6. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mennyire akartok kirándulgatni, és mennyit a parton punnyadni. Taxival nem hiszem, hogy olcsóbb lenne.
2015. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szardínia deli részen nagyon szép strandok vannak.

És nem tudom jól olvastam-e, Korzikat egy nap alatt szeretnéd bejárni? Én mar 7x voltam ott, de még most sem láttam mindent, annyi szép város, falucska van, persze mind hasonló, de mindet látni kell. Viszont ott nincs autópálya, csak kanyargós szerpentin utak, nemi egyenes út, ilyenkor fellélegzik az ember, de ezért is nagyon nehéz bejárni. Ha Szardiniarol szeretnél átmenni és csak egy napod van rá, akkor mindenképp Bonifaciot nézd meg, az ki is tesz egy egész napot.

2015. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!