Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba kimehetek...

Görögországba kimehetek nyaralni egyedül 16 évesen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
ki
2012. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm és mindegy hogy busz vagy repülő?
2012. dec. 15. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ezt szüleidnek kéne eldönteni...
2012. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Szülői engedélyt kérhetnek a határon.
2012. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Gyámhatóság engedélyével.
2012. dec. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Mivel ennyi idősen egyedül is repülhetsz, így mehetsz szülő nélkül is. (Érdekes hely ez a gyk amúgy ahol a rossz válaszok 100 százalékot kapnak, máskor meg az abszolút jó válaszok 0-t. Ki érti ezt, mert én nem az tuti! :))
2012. dec. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:D pedig én nem értékeltem most még senkinek a válaszát xd, és köszönöm
2012. dec. 16. 09:54
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

6: Azért állnak 100%-on itt egyes válaszok, mert az a helyes. Repülésről szó nem esik a kérdésben. De ha megmutatod nekem, melyik szó jelent repülést, akkor majd megkövetlek. Ez az egyik.

A másik pedig az, hogy te csak a repülőtársaságok utazási feltételeit veszed. Egyes légitársaságok fedélzeti bébi-utaskísérő igénybe vétele mellett kisgyermekek utazását is lehetővé teszik. Mások felnőttkorhoz kötik az egyedüli utazást. A nemzetközi vasutak és buszok rendjét nem ismerem.

De mint mondom, ez egy dolog. A szülő felnőtt koráig felel a gyermekért. Ennek ellátását a gyámhatóság felügyeli. Akkor is, ha soha, semmilyen vonatkozásban ez nem mutatkozik meg a család életében. 18 év alatt az ideiglenes, vagy tartós lakhelyváltoztatáshoz a gyámhatóság engedélye kell.

2012. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Tévedtem, az igazság középen van, nem kell gyámhatóság.


[link]

2012. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

Nyaralni! Érted a kérdést?? Nyaralni!! Nem kiköltözni akar! Minek ide neked gyámhatóság meg akármilyen iromány erről? Simán vehetsz repjegyet pl. wizzairnél 14 éves korban és mehetsz NYARALNI Görögországba. Lehet hogy 100%-ot kaptak, de úgy látom azóta szerencsére csökkent, mert hülyeség volt amit ott írtak előző válaszokban. :)


TEHÁT: Nem kell semmi, menj, érezd jól magad stb. Amúgy is gondolom nem elszökni akar a kérdező csak nyaralni, az még nem bűn. :) A szüleinek felelőssége van igen, ahogy akkor is ha mászókára vagy fára mászik, mégse lehet ketrecben tartani egy gyereket, hogy ne legyen semmi baja.

2012. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!