Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi kp-val érdemes elinduln...

Mennyi kp-val érdemes elindulni Londonba 10 napra?

Figyelt kérdés
Ha szállás + repjegy + kaja már ki van fizetve és CSAK a tömegközlekedést + belépőket + szuvenírt akarom kp-ból fizetni? Mi a szükséges minimum?

2015. szept. 1. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
200-300 fontot èrdemes ìgy is vinned szerintem. Bar attòl is függ mennyi mindent akarsz majd venni. A sok souvenir bolt elèg turistaszo*ató àrakon dolgozik. (Mint mindenhol a vilàgban.)
2015. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vinnék bankkártyát is igazából, csak nem tudom, mennyi kéne zsebben... De ez sajnos reálisnak tűnik tényleg.
2015. szept. 1. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Sosem értettem azokat a kérdéseket, amikor a magyar túristák készpénzt akarnak vinni egy civilizált országba.


Ne haragudj, ez olyan gáz.

2015. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves "Sose értettem" válaszoló. Ne haragudj, de civilizált országban volt már olyan "szerencsém", hogy a kevésbé civilizált BENZINKÚTon nem tudtam kártyával fizetni, mert az istennek sem akarták elfogadni. És jelzem nem Kelet-Timor banki papírkártyám van, hanem normális bankkártya, amit elvileg mindenhol kéne tudnom használni. Ezek után mit reméljek a sarki kis akármitől? Vagy azért, mert a Harrodsban meg a Selfridgesben biztos elfogadják, nyugodjak is le? És ne vigyek egy fontot se semmi másra? Ettől leszek én magam is mocskosul civilizált?

Nem azt kérdeztem, hogy hány rántott húsos zsemlét vigyek nejlonszatyorban, és hogy a fehér zokni fekete szandál hasitasival megfelelő lesz-e... Ha már a gáz dolgoknál tartunk.

2015. szept. 3. 07:13
 5/6 anonim ***** válasza:
tudod, én inkább olyan nyugati országokat látok, ahol a buszra nem szállhatsz fel bankkártya nélkül.
2015. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Tök igaza van az előttem szólónak. Most komolyan, 2015 van, személyzet nélkül üzemelő tartályhajókat tervezünk, robbantunk a Marson, megalkotjuk azt a pókfogót, amivel úgy foghatjuk meg a pókot, hogy nem döglik meg az állat, és nem fossuk össze magunkat a félelemtől. És akkor ezek után valaki Londonban, Európa fellegvárában, a mekkások Medinájában készpénzzel akar fizetni... készpénzzel, mint az állatok??!


Hallatlan. Én már Magyarországon is ferde szemmel nézek az összes kínaira, ha kicsi occsó öccáas van nála. Nem hogy bakker, Londonban!!! Hogy a kérdésedre is válaszoljak: kétszázat minimum. Én tudom, hogy oda is be fogsz menni, amiről most még azt se tudod, hogy létezik, vagy tudod, hogy létezik, csak azt nem tudod, hogy Londonban van. Londonban, ahol NEM fizetünk készpénzzel. Aki Londonban készpénzzel fizet, az otthon a szénásszekéren csavarja be úgy az asszonynak, hogy egy pólót tekert rá. Meh.

2015. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!