Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy juthatnék el Zakopánéba?

Hogy juthatnék el Zakopánéba?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban sokat jártunk oda és nagyon hiányzik, viszont nekünk nincs autónk, tömegközlekedésről annyit kiderítettem, hogy Krakkóból 2 óra vonattal ami oké, de hogy jussunk el Krakkóba? Vonattal egész napos program amit nem akarok, a repjegyek amit láttam 50-60 ezer körül vannak azért az kicsit sok. Telekocsi jó lenne de nem volt találat :( Busszal szervez valaki vagy egyéb lehetőséget tudtok ?
2015. szept. 8. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Busszal csak kicsit lassabb, mint vonattal. Ez egy 320+ kilometeres ut (Budapesti indulassal), nem a szomszed faluba mesz, hanem 2 orszagon keresztul. A telekocsi meg olyan, mint a kutya vacsoraja: bizonytalan. Ha oda is jutsz telekocsival, hogy jossz vissza?


A repulonel talan meg az is olcsobb, ha autot berelsz, akkor nem vagy kotve menetrendhez, masokhoz, sajat tempodban tudsz kozlekedni.


Igazabol ket dolog kozul valaszthatsz: kenyelmesen es gyorsan, de dragan (repulsz), vagy kenyelmetlenul es/vagy lassan, de olcson (vonat).

2015. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vonat 3x drágább a busznál, tehát nem éri meg. Továbbá kerülőút is.

Busszal 10 ezerből megvan oda-vissza. Viszont nincs értelme Krakkóig utazni a busszal, mert onnan úgyis vissza kellene jönni ugyanazon az úton Zakopanéba. Van útközben egy Rabka-Zdrój nevű kisváros, ahol az út elágazik Zakopane felé. Ott kellene leszállni a magyar buszról. Onnan helyi busszal lehetne utazni. Persze ennyi alapján nem tűnhet logikusnak, de ha utánanézel egy térképen, akkor értelmet nyerhet amit mondtam.

2015. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!