Kezdőoldal » Utazás » Európa » Menyibe kerül egy repülőjegy...

Menyibe kerül egy repülőjegy Kölnbe?

Figyelt kérdés
Még sosem utaztam repülővel fogalmam sincs hogy milyen költségek vannak hol kell jegyet venni vagy foglalni.Én csak Kölnből szeretnék haza utazni mivel autóval megyünk.Hol tudok esetleg árakat nézni?És hogy zajlik egy repülés?Mire kell számítanom?Minden információ érdekel.
2015. szept. 18. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Köln környezetében elég sok repülőtér van. Vagy keresel valami közvetlen GErmanwings járatot, vagy elmész Dortmundba, Frankfurtba, esetenként még a nagyon olcsó hazajutás érdekében még Charleroiba is érdemes.

Kezdetnek használd a rome2rio keresőjét.

Te tudod mikor indulnál. Ettől nagyon sok függ. No meg a pénztárcádtól.

Ha rugalmas vagy, és kevés pénzből szeretnéd megtenni, pár ezer forintból is hazajöhetsz. Ha a pénz nem számít, sok tízezerből teszed meg az utadat.

2015. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Endr 72 ***** válasza:

Nézd meg,a pelikan.hu oldalt.

Ott kiválasztod hogy Köln-Budapest,és az időpont.

Az indulás előtt,egy órával legyél a reptéren.Ott be kell "csekkolni". Ekkor adod fel a csomagod,(ha van)és az útleveled,vagy a személyid is itt ellenőrzik.

A gépen sok dolgod nincs.Leülsz a helyedre,és követed az utasításokat.Jó utat!

2015. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 harilaci3 válasza:

Én szoktam Kölnbe (egy kis városba kb 2km-re kölntől) utazni repölóvel.

Én Budapest-Dortmund járattal szoktam menni a WizzAir légitársasággal. Az út kb. 1,5-2 óra.

2016. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!