Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizzair repülőjegy átírása...

Wizzair repülőjegy átírása azonnal költség?

Figyelt kérdés
Foglaltam egy repülőjegyet a Wizzairnél, de véletlenül rossz napra. Azonnal hívtam őket, át is tették, de a különbözetet nem hajlandóak kifizetni. Nincs erre valami szabályzat? Tudom, hogy a Wizzair a hasonló esetekből él, de két perc nem telt el a foglalás és a telefon között.

2015. márc. 1. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Abban pillanatban, ahogy megnyomtad a foglalás gombot z don't r érvényes. Ha változtatsz barmin, atirasi költséget kell fizetned. Mi nem érthető?
2015. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól látod, ilyenek kapóra jönnek a légitársaságoknak. Nem csak a fapadosoknak.
2015. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak köszönöm a "hasznos" hozzászólást, én is el tudtam olvasni a Wizzair ide vonatkozó szabályzatát. Csakhogy az efféle szabályzatok nem mindig (sőt az esetek többségében nem) egyeznek a magyar jogban foglaltakkal.

Második hozzászólótól kérdezném, hogy van-e esetleg valami tudomása olyan helyről, ahol ez jobban ki van fejtve

2015. márc. 1. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Kedves kérdező, ugyan mi nem egyezik a magyar joggal? Hogy fizetni kell egy szolgáltatásert? Az Mióta Jogellenes? Oda is lehet ám figyelni rendelesnel. ...
2015. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az üzletszabályzatot kell nézegetni, de én nem látok benne olyat, hogy a téves foglalást x idön belül ingyen lehetne javítani, szóval ez esetben annak is örülni kell, hogy nem számítottak fel átírási költséget.
2015. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Átírási költség avagy módosítási díj nem is volt??

De akkor miért sírsz? Nem hogy örülnél, hogy ilyen olcsón megúsztad.


És nyugi, ne gondold, hogy ebből élnek, mert akkor még a módosítási díjat is rád terhelik, teljesen jogosan. Itt inkább jofejek voltak ha jól értem de a hülye utasnak még ez se tetszik.

2015. márc. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fillérb..szó... legközelebb figyelj oda jobban!
2015. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!