Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt már valaki az alábbi...

Volt már valaki az alábbi országok közül valamelyikben bicajjal?

Figyelt kérdés
Szerbia,Horvátország,Bulgária,Csehország vagy Szlovénia? Leírnátok röviden a nagyobb városokat amiken keresztülmentetek?

2015. szept. 24. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Horvátországban,Szlovéniában voltam......mire vagy igazából kíváncsi?
2015. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nagyjából arra,hogyha pl. a Google Mapson készítek útvonalat és rámegyek arra az opcióra,hogy autópályák elkerülése,akkor amelyik utat beadja,azon szabad bicajozni? :D bocsi ha kicsit zavaros xd
2015. szept. 24. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Hallottál már olyanról,hogy kresz?Abban azért elég világosan le van írva hol nem lehet biciklizni.....ha ez alapján nem tudsz útvonaltervet készíteni akkor inkább hagyd az egészet a francba
2015. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűbb ha te nézed meg Google Earth-en hogy merre akarsz menni. Van utcanézet, megnézheted azt is kint van-e a kerékpárt tiltó tábla.


Horvátországban asszem nem találkoztam biciklist tiltó táblával se amerre jártam, a többi országról nem tudok nyilatkozni.

2015. szept. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!