Kezdőoldal » Utazás » Európa » 4 napra megyek Párizsba,...

4 napra megyek Párizsba, milyen tömegközlekedési napijegyet érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Olvasgattam,és láttam,hogy rengeteg van,őszintén szólva kicsit össze is zavarodtam,lévén még nem voltam ott,néhol a szöveg nem sokat mond..A CDG repülőtérre érkeznénk,a szállásunk pedig a 13-as metró vonalán lenne(ez még nem fix)és egy nap Versaille-ba is szeretnénk elmenni. Így mit érné meg venni?

2015. okt. 21. 15:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Persze,nyugodtan,örülök,ha tudok segíteni:)
2016. máj. 20. 19:54
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi még egyszer, máris lenne egy kérdésem. Szállást még nem foglaltunk, a 11. kerületben néztünk egyet, de nem olvastam túl jókat a környékről. Neked mi a véleményed erről? Inkább merre fele nézegessünk? Esetleg tudsz ajánlani valamit?
2016. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hmm,szállásban annyira sajnos nem vagyok otthon,mert mikor én voltam,akkor couchsurfingeltem,most pedig egy családnál lakok mint au pair. Mikor látogatóban voltam,akkor pont a 11.kerület szélén szálltam meg a Belleville megállónál,és 5 perc sétára volt a szállásom. Nem mondom,hogy a legjobb környék volt,mikor felértem a metróból,olyan volt,mintha Kínában találtam volna magam,de ettől függetlenül nem éreztem magam feszengve,vagy veszélyben,a ház tök normális volt,ahol laktam,szóval nem volt vele gondom.Ha tudod a szállás címét,google mapsen street view-al próbálj meg körülnézni,hogy mi a benyomásod a környező utcákról,hátha az segít.
2016. máj. 24. 13:06
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia, vészesen közeleg az indulásunk és még nem nagyon volt időm előrébb jutni a szervezésben. December első hetében lesz már karácsonyi vásár? Nem nagyon találtam erről friss infokat. Korábbi forrásaim vannak, pl hogy az Eiffel toronynál csak hónap közepén nyit..

Esetleg tudsz ajánlani valami jó kajáldát? Valami egyszerűt, akár gyorsbüfét, vagy olcsóbb menüs helyet. Nagyon hálás vagyok a segítségedért. :)

2016. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Wááá,szia,ne haragudj,hónapok óta nem jártam fent,kicsit sűrű lett az életem(közben Londonba költöztem). Remélem,hogy jól telt a Párizsi látogatás,és csodás élményekkel lettetek gazdagabbak:)
2016. dec. 15. 23:20
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen nagyon szuper volt, fényképes bérletet vettünk, minden zökkenőmentes volt. Köszönöm a segítséget. London is király, ott már voltunk kicsit több időt :) Sok sikert az életben.
2016. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!