Kezdőoldal » Utazás » Európa » Járt már valamelyikőtök...

Járt már valamelyikőtök Tolóban, Görögországban? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés
Június végi időjárás,tenger hőmérséklete,árak,halpiac,halbolt?
2015. okt. 28. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, mi voltunk, és én imádtam.

Nem olyan nyüzsgő, mivel egy kisebb faluról van szó, de megvan minden, ami kell. Főleg azoknak ajánlom, akik szeretnek kirándulni, rengeteg helyre el lehet menni onnan, és érdemes is. Pl. Mükéné, Epidaurosz, Nafplion (ott van Tolo mellett, egy nagy város, fantasztikus hangulattal) és Hydra szigetre is el lehet menni fakutativ keretében.

Tolonak nagyon jó a tengerpartja, végig húzódik a település mellett,szóval bárhol lesz a szállásotok, közel lesz a tenger. :)

Én nagyon ajánlom, szivesen visszamennék még egyszer.

Nagy Görögország mániás vagyok, kérdezz nyugudtan, ha tudok segitek.

2015. nov. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod.Gyermekeinkkel mennénk június végén:-)
2015. nov. 5. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Velük tökéletes lesz. :)

A falu végén van a nagy strand, ami lassan mélyülő, igy az eleje elég meleg vizű, élvezni fogják.

Van sok taverna, tudtok majd enni, vannak kisebb boltok, pár suvenir bolt, és pékség is. Tényleg érdemes kirándulni, rengeteg a látnivaló, azért látni az ókori Epidauroszt a szinházzal fantasztikus élmény... :)

Autóval mentek, vagy busszal?

2015. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Busszal tervezzük:-)Szerinted lesz lehetőségünk halat,rákot,kagylót stb tengeri finomságokat vásárolni halas boltban vagy valamelyik helyi halásztól?

Aztán ami aggaszt a jelenlegi külpolitikai helyzet,mely jócskán érinti Görögországot,gondolok itt a tömeges népvándorlásra.Jól esnek a tanácsaid.köszönjük.

2015. nov. 9. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Busszal mentek, vagyis irodával, szóval abszolút nem fogjátok érezni a migráns-helyzetet, ne aggódj. Max. látjátok őket a Macedón határnál, de ennyi. A Peloponnészosz elég délen van, arrafelé nem mennek, emiatt tényleg nem kell nyugtalankodnod. (mi idén mikor voltunk a legnagyobb menekült inváziónál sem éreztünk belőlük semmit, és mi északon voltunk)

Na, a friss halat látod nem tudom...de a kinti idegenvezetők, Ágiék maximálisan segitenek mindenben, el fogják mondani, hol találsz ilyet.

Mindenképpen érdemes lesz befizetni majd pár programra, vagy nem tudom akartok-e autót bérelni pl.

Nafplio a szomszédban van, oda busszal is át tudtok majd menni - na látod, pl. ott van nagy piac, nem tudom milyen napokon, ott tuti hogy kaptok friss tengeri herkentyűket. :)

2015. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)Bízom benne semmi probléma nem lesz.fakultatív kirándulásra pedig szeretnénk befizetni.az Athénba indulóra gondoltunk.
2015. nov. 10. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Athén nagyon szép, megéri megnézni, de megmondom őszintén, hogy a többi kirándulás is fantasztikus. Én bolondulok az ókori romokért, meg ugye mi autóval voltunk, tehát szerencsére, meg tudtam nézni Mükénét, és Epidauroszt is, hatalmas élmény. Ami pedig még nagyon jó, és jó szivvel ajánlanék, az a Hyra-Spetses kirándulás hajóval. Nagyon jó hajókázni is, Hydra pedig olyan mint egy kis mesevilág. :)

De úgyis Ti döntötök majd ott a kirándulásokról.

Nem tudom ezt már láttad-e:

[link]

Alul a kis képekre ha rákattintasz, akkor egy csomó mindent ki tudsz nagyitani, meg úgy alapból is tudod nagyitani a fotót. Ez Tolo látképe, talán még az apartmanotokat is meg tudod nézni rajta. :)

2015. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!