Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizzairnel ki tudom fizetni a...

Wizzairnel ki tudom fizetni a repjegyet KP-ban? Utolag a repteren vagy elore? Csak mert mar atvaltottam a penzem euroba es nem akarom ujra forintba visszatenni a szamlamra viszont elfelejtettem.

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet venni a reptéren jegyet, de sokkal drágábban, ráadásul nem biztos, hogy lesz még hely az adott gépre.
2015. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ki tudod fizetni, ha nyitsz egy számlát valamelyik olyan fiókban, ami fölé az van írva, hogy bank.

Ott lesz egy morcos ember, neki kellene mondanod, hogy csak euród van, és mondjad azt is, hogy csináljon neked egy számlát.

2015. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg ha ki is tudnad amit ketlek, az is forintban lenne, nem ejroban, szoval a valtast nem kerulod el. Mi a banatnak valtottad az OSSZES penzed euroba, mindet el akarod kolteni, hogy egy vas nelkul maradj?
2015. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 mi közöd a kérdező pénzügyeihez?


Kpban egyébként talán a Go4travel nevű utazási irodánál tudsz a legkedvezőbben jegyet venni, a wizz air azt ajánlja legalábbis.

2015. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!