Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti hol dolgoznátok szívesebben...

Ti hol dolgoznátok szívesebben és miért, Máltán vagy Angliában?

Figyelt kérdés
2015. dec. 17. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugyanazt a pénzt keresném akkor egyértelműen Máltán.


-Nem szakad állandóan az eső és látni a Napot néha még télen is.

-Sokkal jobban szeretem a mediterrán környezetet mint az északit.

-Sokkal jobb a mediterrán konyha.

-Jóval kevesebbe kerül az élet.

2015. dec. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

8 éve lakok északon Angliában....ha tehetném húznék Máltára...de tényleg pont oda akarnék...csak az tart vissza, hogy már van 2 gyerek és velük bekockáztatni....húzós. Pedig úgy mennék.

Angliában szétfújja a fejemet a szél, minden nap srrá ázok, nincs egy normális nyár. Persze úgy ahogy bele lehet törődni ezekbe. Ha egy 5-8 évvel fiatalabb lennék, akkor pár év múlva megpróbálnám...most kezdtem kiépíteni a karrieremet, ami ott is ugyanúgy jó lenne és el is tudnék benne helyezkedni, de kell pár év, mire eljutok egy olyan szintre, hogy be lehessen kockáztatni egy országváltást...viszont pár év múlva már nem hiszem, hogy bevállalnám...nem tudom, majd meglátjuk.

2015. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Angliában. Szép és jó a mediterrán hangulat, csak kb két hét alatt megunnám, aztán ott vagyok egy szigeten, amit kis túlzással gyalog be lehet járni. Inkább nem, maximum nyugdíjasként.
2015. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!