Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szlovénián való autópályán...

Szlovénián való autópályán átutazással kapcsolatban valaki tud felvilágosítást adni?

Figyelt kérdés

Kell e téligumi, hólánc?

Nehéz e most a határátlépés?

Milyen autópályafizetés van.

Többet kell fizetni egy 9személyes kisbuszra mint szgk-ra?



2015. dec. 28. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kell-e téli gumi, hólánc, de anélkül semmiképp nem indulnék el. Matricát tudsz itthon is venni (Nagykanizsa, MOL kút), ki kell ragasztani. Vannak kapuk, amiken lassan kell áthaladni, ott ellenőrzik.
2015. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most az komoly, hogy méregessem a motorház tetőt, hogy megtudjam mennyibe kerül majd a pályamatrica?
2015. dec. 29. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen komoly.

Én sem tudtam eldönteni, mert több helyen meg mást írnak.

Mindenhol a lehúzás megy.

Pl Szlovénia azért vezette be a hét napos matricát, hogy aki 1 hetes turnusra megy, annak 2-t kelljen vennie.

A horvátok is jól lehúzzák a kisteherautókat, talán a legolcsóbb Ausztria fele menni, bár kicsit hoszabb.

Ki van ez találva.

2015. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi síelni voltunk Olaszországban. Erősen ajánlották, hogy ne Ausztria felé menjünk, hanem Szlovénián át, és dél felől menjünk fel a hegyekbe. Így hosszabb, de gondoltuk, az időjárás kevésbé rizikós. Aztán amikor letértünk a pályáról, akkor láttuk, hogy az észak felől érkezők kilométeres sorokban kígyóznak a kapuk előtt, előttünk pedig senki nem volt. Ezt is vedd figyelembe az útvonal választásnál.
2015. dec. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!