Kezdőoldal » Utazás » Európa » Berlinben tényleg olyan nehéz...

Berlinben tényleg olyan nehéz megélni? /Szóval ott sokkal rosszabb az életszínvonal, mint a volt NSZK-s városokban? /

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megélni, mert drága az élet. Az életszínvonal viszont kifejezetten magas, az átlag berlini egy rendes munkával ugyanis tudja fizetni mind a lakbért, mind az egyéb költségeit. Berlin pedig egy igazi világváros.


Ha nincs munkád és nem vagy német, akkor viszont nehéz megélni, mert magyar pénztárcának általában nem való az ottlét.

2010. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én már lassan 1 éve itt élek. azt tudom mondani, hogy ami az élelmiszereket illeti majdhogynem magyar árak vannak. viszont a fizetések jóval magasabbak. most voltam magyarországon és inkább az a döbbentő, hogy ott hogyan tudnak az emberek megélni olyan kevéske pénzből.Nagyon szomorú.
2010. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. márc. 25. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!