Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki sokat utazik fapadossal...

Ladislaus433 kérdése:

Aki sokat utazik fapadossal tudna segiteni?

Figyelt kérdés

jovo heten mennek haza NL-bol mert most hagytak jova a szabimat. neztem a wizz jaratait de ha most foglalnam le akkor megusznam 140eur-bol. viszont megneztem hogyha holnap mennek siman meglenne 80eur-bol. a kerdesem az hogy erdemes kivarni az utolso pillanatig vagy nem? tudtok meg legitarsasagot ami NL-bol megy Bp-re?

szoval melyik az olcsobb? elore foglalni vagy kivarni az utolso pillanatig??


2016. jan. 8. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Az utolsó két hétben minden légitársaság engedi elszabadulni a jegyárakat. Ez azt jelenti, hogy akár a csillagos égig is emelkedhet az ár, mivel ilyenkor csak azok vesznek jegyet, akiknek a pénz nem számít (pl üzleti utazók), vagy akiknek valamilyen okból mindenképp menniük kell.
2016. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg most! Sokkal nagyobb az esélye, hogy drágább lesz, mintsem olcsóbb.
2016. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!