Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek a norvégiai...

Mi a véleményetek a norvégiai videómról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=vmZEg4ibZ0c


Mit javíthatnék rajta?



2016. jan. 8. 12:25
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Szerintem néhány átmenet eléggé nem illik bele, pl az elején a 4 részre vágás. Nem kell ezekkel annyira variálni, mert elveszik a figyelmet. A legzavaróbb a kiejtésed volt számomra, ha tudsz, majd gyakorold egy kicsit többet :) Amúgy jó, az első 2 percet néztem és az tetszett. Abból még annyit mondanék, hogy szerintem érdekesebb lenne, ha a dolgokat mutatnád többet a fejed helyett ilyen szép tájakon.
2016. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Ok. Köszi. Igen az akcentusom valoben nem a legjobb, pláne hogy még zavar a kamerába beszélés, így talán még rosszabb, mint szokott. De majd próbálok javítani rajta. :)

Amúgy pont az elso 2 perc után már nincs benne a fejem, hanem táj és viccesebb videok, az talán érdekesebb. Lehet rossz a felosztás és elején kéne a néző figyelmét elragadnom. Koszi a tippeket!

2016. jan. 8. 12:49
 3/25 A kérdező kommentje:
Amugy mit értesz 4 részre vágás alatt?
2016. jan. 8. 12:50
 4/25 Egyenes út válasza:
Túl gyorsan mozgatod a kamerát!
2016. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
nem lehetne magyar? akkor talán érdekelne is valakit..
2016. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Szerintem a legtöbb fiatal manapság már angol videókat néz, legalábbis nekem a legtöbb ismerősöm.Majd teszek magyar feliratot hozzá.


Köszi, megpróbálom nem rángatni a kamerát!

2016. jan. 8. 14:42
 7/25 anonim válasza:

A 4 részre vágás az átmenet 0:40 körül.


Szerintem azért ne csináld majd ezeket a jövőben angolul, hogy angolul legyen, úgyis csak a barátaid, ismerőseid fogják nézni. Valószínűleg azért néznek több angolt, hogy tanulják a kiejtést anyanyelvi beszélőtől, illetve mert nagyobb a választék, könyebb megtalálni amit szeretnek. Ha csak a szeretteid szórakoztatása a cél, jobb a magyar szerintem, de te tudod :)

2016. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond azzal, hogy angolul csinálsz videókat. Természetesen a kiejtésen próbálj meg javítani, mert néhány jó nagyon bántja a fülemet (ne vedd sértésnek kérlek!). Ha még kezdő videós vagy, ahogy azt elnézem a leírásban is, akkor annyira nem rossz, csak kevesebbet legyen benne az arcod, ha már tájakat mutatsz! :) Sok sikert!
2016. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, elírtam!:D Nem a leírás alapján néztem, hogy kezdő videós vagy, hanem a videóidnak a száma alapján!:)
2016. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Angolul akarom csinálni, mert így nagyobb közönséget érhetek el és sok az angol barátom amúgy is, mert sokat utazom.

Bevallom ebben valóban nagyon gyenge a kiejtésem, ennél azért általában jobb (bár valóban nem lehetek rá büszke), de itt sokszor küzdöttem azzal, hogy még szoknom kell, hogy kamerába magabiztosan beszéljek akkor is ha vannak körülöttem mások. Az alámondás valamivel talán jobb, de tisztában vagyok vele van hova fejlődni. Nem vettem abszolut sértésnek.

2016. jan. 8. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!