Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik brit városba érdemes...

Melyik brit városba érdemes költözni, ha nem Londonba?

Figyelt kérdés
London sokak szerint már elviselhetetlenül drága, s lassacskán kezd megtelni, olyan sokan telepednek le ott. Akkor viszont mely városokat érdemes megfontolni az Egyesült Királyságon belül költözés szempontjából, ahol relatíve sok a munkalehetőség és nem szaladtak el az árak?
2016. jan. 9. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni, hogy melyik város lenne megfelelő. Én kisvárosban élek, a londoni árakhoz képest sokkal olcsóbb. Pl: Én 3 szobás lakást bérelek annyi összegért amiért Londonban egy ugyanilyen lakást 2-3x árért veszi ki az ember.

Utána kéne járnod, hogy mely városokban van munkalehetőség.

Ezt a neten megtudod nézni.

2016. jan. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebbe, amit te magad meghatároztál:

"ahol relatíve sok a munkalehetőség és nem szaladtak el az árak?"

2016. jan. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valahova Skóciába... szerintem fantasztikus hely.
2016. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Közép es Dél Anglia bármely vàrosa. Èn Derby-ben élek, Közép-Angliàban, maximàlisan elégedett vagyok. Munka itt is van, vàllalkozni is lehet, viszont 600 rtfontèrt itt 3 szobàs csalàdi házat bèrlümk 2-en a felesègemmel. Londonban ennyièrt egy dupla szobàt adnak egy nem túl bizalomgerjesztő rèszen.


Jò vàrosok szerintem: Derby, Leicester, Northampton, Nottingham, Coventry, Reading, Rugby, Oxford, Cambridge, stb.

2016. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oxfordban éltünk, de ott nincs igazán meló, és a lakásbérlések is drágák. Akárcsak Cambridge.

Mi jelenleg Bristolban élünk, ahol elfogadhatóak az árak, és akad munka is, ha van nyelvtudás)

2016. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!