Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba megy valami gyorsvona...

Londonba megy valami gyorsvonat? Valami olyan, ami a sima magyar IC-nél gyorsabb?

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 00:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy honnan? Európából, azaz a kontinensről megy a Eurostar, 300 km/h a sebessége. Ezek a vonatok Párizsból és Brüsszelből indulnak.
2016. jan. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azt tudom köszi,London Párizs között utaztam is vele egyszer.De neken Magyarországról kéne valami viszonylag gyors vonat Londonig vagy valami szomszédos országból.
2016. jan. 10. 01:08
 3/21 anonim ***** válasza:
Közvetlen vonat nincs az biztos. Én azt javaslom, hogy menj el a railjet-tel Münchenbe, onnan pedig megy TGV vagy ICE Párizsba, onnan meg az Eurostar Londonba. Ezek mind kb 300-al mennek, kivéve a railjet a magyar szakaszon. Ez ugye két átszállás, nem tudom, hogy a menetrendek mennyire vannak összehangolva, de nem kizárt, hogy még busszal is gyorsabban meg lehet járni, repülővel meg pláne.
2016. jan. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi!De ennyi átszállással tuti még a busz is gyorsabb.Azért akartam valami jó kis gyorsvonattal menni,hogy viszonylag hamar odaérjek.Sajnos repülővel nem tudok menni egészségügyi okok miatt.
2016. jan. 10. 01:40
 5/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gyorsabb busszal, mert az átszállsok nem igazán jelenteken plusz idöt, ha jól szervezed.
2016. jan. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az átszállások 15-20 percesek, szóval nem vesztesz velük idöt!
2016. jan. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Olyan jól össze lehet hangolni?Az jó lenne.De tartok tőle,hogy nem mennek olyan gyakran vonatok arra.
2016. jan. 10. 13:21
 8/21 anonim ***** válasza:
Vonattal egy vagyonba is kerülhet. Talán még telekocsival is próbálkozhatsz.
2016. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Kikerestem egy lehetséges variációt:


Budapest 6:40 ---- München 13:41


München 14:28 ---- Párizs 20:54


Párizs 21:13 ----- London 22:39


Ahogy látod, nem igazán kell várakotni sehol és nem is tart extrrém sokáig.

2016. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jónak tűnik, de Párizsban nem lenne elég az a 20 perc az átszállásra. Eleve a müncheni vonatok a Gare de l'est pályaudvarra mennek, a Eurostar viszont a Nordról indul. Ezek az állomások ugyan nagyon közel vannak egymáshoz, de azért mégis neccesnek tűnik, pláne ha esetleg késés is van. A legolcsóbb Eurostar jegyekhez ráadásul fél órával indulás előtt kell becsekkolni. A 21.13-as járat után pedig már csak másnap reggel van legközelebb.
2016. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!