Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba megy valami gyorsvona...

Londonba megy valami gyorsvonat? Valami olyan, ami a sima magyar IC-nél gyorsabb?

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 00:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Valami mással esetleg nem lehet menni Párisból Londonba az Eurostaron kívül?Egyébként muszáj fél órával előbb becsekkolni?Nem lehet,hogy valami csoda folytán elég lenne a 20 perc?Mondjuk,ha taxival mennék a-ból b-be?Vagy ott van metró a 2 állomás között?
2016. jan. 10. 17:20
 12/21 A kérdező kommentje:
Sikerült megnéznem,elvileg a 2 pályaudvar 800 m-re van egymástól,ami kocsival elvileg 7 perc...vagyis azt írják.Lehetetlen a dolog szerintetek?
2016. jan. 10. 17:24
 13/21 A kérdező kommentje:

Ja,és még annyi,hogy mennyibe kerülne,ha a 9. válasz alapján utaznèk?Hol tudom megnèzni?

Bocs,hogy ennyit kérdezek?de elég rutintalan vagyok.

2016. jan. 10. 17:28
 14/21 anonim ***** válasza:

A 9-es vagyok:

Bp-röl megy 5:40-kor egy vonat, ami 12:25-kor van Münchenben,

onnan 12:48-kor indul tovább Párizsba, ahová20:05-kor ér oda.

Így Párizsban van egy bö óra az átszállásra, az mindenképpen belefér.


A BP-München út ára kb 130 Euro, a München-Párizs kedvezményesen 99,00, normál áron 150 Euro. (nem tudom, milyen kedvezmény érvényes)

A Párizs-London szakaszról 236 euro van megadva, de ha idöben elöre megrendelik, akkor sokkal olcsóbb (pontosan nem adták meg, mennyivel, mert függ attól, mennyivel elöre történik)

2016. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Még egyszer a 9-es vagyok: Én a német vasút oldalán néztem meg, de te a máv-nál is biztos utána tudsz nézni.
2016. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A kedvezményes jegyek általában limitálva vannak, és nem visszaválthatók. Azaz minél hamarabb meg kell őket venni, mielőtt elfogynak, de csak akkor ha már biztos az ember az utazás időpontjában.
2016. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Például a Budapest-München utat is meg lehet úszni akár 50 euróból is, csak szerencse és előre foglalás kell.
2016. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszi megint nektek!236 euro kicsit drága.Busszal olcsóbb lenne.Csak ugye kicsit drágább.Csak félek a vonaton az átszállásoktól.Vagy Münchenben egy helyről megy a következő vonat?Jó lenne egy szakaszjegyet 50 euróból megúszni... Akkor mennyivel előbb kéne megvenni a jegyeket szerintetek?Mitől függ,hogy lesz-e kedvezményes jegyem?Csak a sokkal előtte foglaláson nem?
2016. jan. 10. 21:51
 19/21 A kérdező kommentje:

*Busszal olcsóbb lenne.Csak ugye kicsit hosszabb.Vagyis jó pàr órával.

Elírtam bocs.

2016. jan. 10. 21:59
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kifogod a legolcsóbb vonatokat, akkor is az egész legalább kétszer annyi lesz, mint busszal. Viszont gyorsabb és kényelmesebb, leszámítva az átszállásokat.
2016. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!