Kezdőoldal » Utazás » Európa » A velencei karneválon is...

A velencei karneválon is megtörténhet hasonló eset, mint Németországban (Köln, Hamburg, stb. )? Milyen a migráns helyzet jelenleg Olaszországban?

Figyelt kérdés

Ketten mennénk lányok.

Másik kérdés, ha gázspray van nálam az vajon mennyire megengedett az olaszoknál?


2016. jan. 10. 22:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

" az idén Velence környékén nyaraltunk , és bizony minden sarkon tébláboltak ráérős bevándorlók."


Erre szokták mondani,hogy ami majdnem az,az nem az!

2016. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 10-esnek az építő jellegű hozzászólását.
2016. jan. 11. 19:41
 13/21 anonim ***** válasza:

Szóval az az építő jellegű hozzászólás, ami a kérdező szándékával megegyezik?


Számomra úgy tűnik, a kérdező nem akar itt egyáltalán sehova menni, csak kedvenc agymenéséről szeretne egy kicsit filozofálgatni. Elég egyoldalúan.


Minden olyan választ bátorít, ami az ő erősen primitív álláspontján bambán bámul a másságra, és kikér magának minden olyan választ, ami nem egyezik az általa elvárttal.

Azért érzem trollnak, mert rendkívül hiteltelen az a kérdés, ahol csak egyféle válasz van. Rendkívül hiteltelen a történet a két gyenge lányról gázsprével, akik vadidegenktől kérdezik meg, vajon elinduljanak-e.


Azt gondolom a kérdezőtől, valójában összetojná magát, ha egyszer valóban külföldre menne magától. Az a fajta ember lehet, aki az idegenvezetőtől három méternél messzebb elmozdulni nem merne.

És ne haragudj meg kamukérdező, de nem vagy te lány, csak unatkozol a butaságodban.

2016. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Azért mérvadóbb az ő véleménye, mint a tied, mert ő tavaly járt a kérdéses városban, mit nem lehet ezen felfogni? Ne legyél már ilyen gyengeelméjű!! Te mikor jártál ott, ha egyáltalán jártál? (nem kell válaszolni).

Ha a migráns helyzetről akarnék vitázni, akkor a politika kategóriába írok elhiheted, ott fogékonyabbak erre az emberek.

De veled nem vitázok tovább, mert attól félek, hogy lehúzol a te szellemi szintedre, amely láthatólag igen alacsonyan van. Befejeztem.

2016. jan. 11. 21:21
 15/21 anonim ***** válasza:
9%

Megszokhattuk volna már,hogy itt csak az a jó/hasznos/értelmes válasz amit a kérdező olvasni/látni/hallani akar......


Arra meg inkább nem is mondok semmit,hogy a kérdező arra alapoz bármit is,hogy egy névtelen oldalon valaki bebüfögte,ő tavaly látott migrácsokat Velence környékén........

Szerintem holnaptól az utcára se menj ki mert még a végén elüt a 6:20-as mentesítő.....

2016. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Na de ilyet miért kamuzna bárki is? Vagy akkor úgy kérdezem, hogy mi értelme itt kérdést feltenni? Mi értelme az oldalnak? Te minek regisztráltál? Minek higyjen el neked bárki bármit is? Hisz idegen vagy számukra...Hm?
2016. jan. 11. 21:44
 17/21 anonim ***** válasza:

Igazad is van...forgasd ki a szavaimat,az a biztos!

Na mindegy,tőlem innentől kezdve csinálj akkor amit akarsz!

2016. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

en az elmult evekben tobbszor is voltam Velenceben, igaz mindig nyaron.


Valoban van egy csomo neger, de azok nagyon nem menekultek, hanem mindenfele vackot arulnak, ok a turistakbol elnek, nekik nem hianyzik a balhe.


Persze semmit sem szabad kizarni, de ne keverjuk mar az illegalis arusokata pucer hatsoval elmenekult arabokkal.

2016. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Na jóó...... tudom kikre gondolsz, ilyeneket Párizsban is rengeteget láttam, ha csak ők vannak nem is érdekelnének.

De úgy látom csak el kell mennem és személyesen meggyőződni az igazságról :)

2016. jan. 11. 22:22
 20/21 anonim válasza:
Kedves kérdező! Idióta válaszadókkal ne is törődj, szerintem a kérdést sem fogta fel... Tényleg, szörnyű ember vagy, hogy egy kicsit aggódsz MOST elindulni külföldre, amikor igenis, bárhol-bármikor előfordulhat egy terrortámadás. Persze arra tényleg nincs nagy esély, hogy pont akkor és ott robbantsanak, ahol te vagy, de azért nem árt óvatosnak lenni. Velencében még nem voltam, de idén Rómában nyaraltam, ami hemzsegett a bevándorlóktól, és igen, előfordulhat, hogy zaklatják a nőket, a dolgot korántsem a média fújja fel. Hozzám is odadörgölőzött egy mocskos arab a metrón. Vigyázzatok nagyon egymásra, ha kimentek!
2016. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!