Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a helyzet Calais-nál?...

Mi a helyzet Calais-nál? Autóval tudok haladni?

Figyelt kérdés

Angliába mennék Németországból család látogatásra, mindig autóval tettem meg ezt az utat, de utoljára akkor voltam amikor még nem volt "migráns" áradat!

Kamionosok,autósok akik elmúlt napokba,hetekbe volt arra kérem mondja el milyen a helyzet! Február elején mennék, kompal!


2016. jan. 27. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Mi nyáron voltunk autóval Calaisnál, és bár láttunk a pályán pár migráns, de ezen kívül semmi gond nem volt. Autósokat nem piszkálják, mert arra nem tudnak felmászni.

Mondjuk a férjem mondta, hogy ő nagy ívben lesz*rja, de ha valamelyik migráns elénk ugrik, hogy megállítsa az autót, ő simán keresztül megy rajta, és meg sem áll...(range rover autónk van) De hál istenek nem volt ilyen gond sem...:)

2016. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ,remélem nekem se lesz semmi gondom! Olyan autóval lehet én sem gondolkodnék rajta :) ment a zöld kéz!
2016. jan. 27. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Autósokat bèkèn hagyjàk. Abban nincs elèg hely egy "15 fős hordànak". Vagy autóval vagy hűtős kamionnal biztonsàgos. Mèg a busz csomagterèbe is talàltak màr egy kettőt.
2016. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!