Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában 70. 000 fontért már...

Angliában 70. 000 fontért már lehet házat kapni?

Figyelt kérdés
Liverpool környéke érdekelne.
2016. febr. 1. 06:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
120 ezer fonttól indulnak vidéken a házak. De a google segítségével te magad is utána tudsz nézni.
2016. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hàzat? Max valami gettóban egy lyukat kapsz ennyièrt. De a leggànyabb, lepukkant hàzak 100-120.000 fonttòl indulnak. De lakható, rendes vidèki vàrosokban 150-250 között mindenkèpp. Dèl-Anglia meg London pedig 300.000+ felett.
2016. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bob the builder ***** válasza:

ha szerencséd van igen

persze esélyesen még rá kel költened hogy helyre hozd

2016. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csináltam most egy gyors keresést a rightmove.co.uk-n, akár 20-30 ezerért is kapni sorházakat. Persze ezek általában felújítandók, de hetvenezres keretből bőven kijön. És ugye a környék is fontos tényező, sajnos Liverpoolban nem vagyok ismerős.
2016. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
..ilyenkor azért elgondolkodom, hogy mi a francért jottem én a francia- svájci hatér mellé....egy felujitando falusi kis ház 110 ezer euro..amit nem kell ujitgatni, de nem nagyobb, mint 60 nm..300 ezer..egy normális ház meg 500-1m euro korul van..anyosom mellett néztunk foldet..400 ezer euro a telek.
2016. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen ez, tesóm is egy alpesi faluban vett társasházi lakást, és 100 ezer euró fölött volt az ára. A fizetések meg nem olyan magasok, szóval 30 évig törlesztheti.
2016. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát azért Angliában sem a 30 ezres házak a legjellemzőbbek, csak ugye Liverpool nem a legjobb környék és tényleg a legalsóbb kategóriás sorházakról van szó. Csupán megjegyeztem, hogy már ennyiért is hirdetnek.
2016. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Liverpooltól kábé egy órára egy faluban lakom. Már itt is 80-120 között vannak a kertes házak, de azért azokra is általában költeni kell kicsit. Mi szerencsések vagyunk, mert 2 éve, mikor vettük a mienket, elég jó árak voltak még. 5 évvel ez előtt akár 60-ér is tudtam volna venni elég jó kertes házat. Mi 68-ért vettük a mienket, 72-ért volt fenn-lealkudtuk kicsit. Semi detached, kerttel, van kocsi feljáró és hely garázsnak, egy kis füves placc, elől kert, 3 háló..kicsi lakás, de takarítani elég. Padlócsere volt, meg festés, tapétázás-ami szinte minden házba kell. Kicsit rossz volt a szigetelése a fürdőnek a kádnál, inkább az egész fürdőt megcsináltattuk, mert 50 éves fürdő volt. Konyha nagyon kevés butorral ellátva, így most épp az a soros, de 2500 fontból megvan az egész. Falazás, plafon, padló, konyhaszekrény. Összesen olyan 7 ezret költöttem rá eddig a konyhával együtt és most már majdnem kész van belülről. Ajtókat már megvettük, de asszem keretcserét még be kell vállalnunk, egy kis felújítás a folyósón még meg a padlás beszigetelése és kész is van, az egész nem lesz 10 ezer, szóval nem nagyon lepukkant. Kint meg fel kell verni a kocsifeljárót, fűvel betelepíteni, garázst utcafrontra építeni-használt garázs pár száz fontért kapható ebayről-, hátra kikövezni a ház mögött egy kis grill sütővel megtoldani és már kész is van...még körbe a járda, betonlépcső kijavítása...kábé 5 ezerből meglesz. Sokan nem költenek ennyit rá, a mienk teljesen lakható volt az alapfelújításon kívűl, ami 1-2 ezerből kijött volna. De ma már ennyiért biztos nem vennénk házat ezekkel az adottságokkal: Lakható-penész/kártevő mentes, környék jó, biztonságos, szép, udvar, garázs lehetőség, iskolák közel, boltok közel, központ közel, fehér környék-lányom olyan suliba jár, ahol 2 kezemen meg tudom számolni a pakikat az egész suliból. Ezen az utcán egy ugyanilyen ház, mint a mienk-belülről tök olyan az elrendezése- 98-ért van fenn. Nagyon szép az udvara, látszatra belsőleg csak az alapfelújítás kell, de pl nincs garázsra lehetőség, nincs udvarba való parkolásra lehetőség és ott az utca igen szűk, még az utcán is kényelmetlen parkolni. A mienket most értékelték fel, 80-at mondtak rá, még mielőtt a konyha kész lett volna.

Szóval azt mondom, nem drága. Ha kész lenne az egész ától cettig, max 120-at kérhetnék rá jelenlegi piacon. (Garázzsal, szép udvarral, patióval hátul, és persze fal és padlás szigeteléssel)

Liverpoolban azért ennyiért nem kapnál ilyen házat, szerintem lenne duplája is.

Itt 10-20-ért is lehet kapni a szomszéd városban, itt a legolcsóbb 35-ért van jelenleg, de abba te nem akarsz beköltözni...arra minimum 20-at rá kell költeni és persze attól még nem lesz jó a környék és udvarod se lesz. Pár éve még lehetett semi-ket venni 50-ért-roncsokat, szomszéd városban, de valszeg a környék is olyan volt. Viszont láttam már olyan környékeket is, ahol 50-60-ért gyönyörű házakat lehet kapni...ja, csak munka kábé 2 órás autó útra van....

Az átlag ár Angliában 150 ezer. 70-ért ma nem kapsz olyat, amilyet szeretnél. 100-120-ért már igen.

2016. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Környék függő! Nézz körül a Zoopla -n :)
2016. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Meg a rightmove-on
2016. febr. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!