Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába szeretnék, kimenni...

Angliába szeretnék, kimenni dolgozni mint szakács. Hogyan kezdhetnék bele?

Figyelt kérdés
Olyan emberek válaszát várom elsősorban akik esetleg már kint dolgoznak ebben a szakmában.Milyen kezdőtőkét érdemes ráfordítani? 18 éves vagyok a szakmai tudásom,bár koromból ítélve hiányos,de készen állok a fejlődésre,és az új dolgok befogadására.Az angolom egy erős középhaladó szint,meg tudom értetni magam,és nagyrészt azt is megértem amit nekem mondanak.

2016. febr. 1. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy kezdj bele, hogy az interneten keress magadnak állást.
2016. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

'18 éves vagyok a szakmai tudásom,bár koromból ítélve hiányos' - tehat nem tudsz semmit


'Az angolom egy erős középhaladó szint' - tehat maximum makogni tudsz


'nagyrészt azt is megértem amit nekem mondanak.' - tehat NEM erted meg mit mondanak neked


Oszinten szolva, te magad adnal munkat egy olyan 'szakacsnak', aki nem tud fozni, nem tud magyarul, es soha eletben meg nem dolgoztt sehol_


Mosogatonak kimehetsz, de oda sem fognak felvenni, ha nem beszelsz angolul, annyi indiai, paki meg lengyel jelentkezo van, aki viszont beszel...

2016. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utolsó.Ezzel a szövegeddel támasztottad alá,hogy miért is kell annyira itthagynom ezt az országot. Segítséget kértem,nem pedig a felesleges negatív okoskodást.Nem nem makogok csak és igenis a társalgási szint bőven megvan az angolomhoz.Ennyi elég is volt belőled köszönöm.
2016. febr. 1. 14:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben keresnék Magyarországon munkát, mert általában keresnek kezdő szakácsokat és dolgoznék 21 éves koromig, mivel Angliában 21-től vagy felnőtt és addig a minimálbérnél kevesebbet keresel, amiből megélni lehetetlen. Ha még a szüleidnél élsz (amit feltételezek), akkor nincs semmi féle kiadásod sem, így a Magyarországon szerezett fizetésedet el tudod rakni, hogy addig is gyűljön a kezdőtőkéd, hogy jöhess Angliába. Én minimum 2 hónapra elegendő pénzt ajánlok, ami kb 2000-2200 font (elvárásaidtól függ). Mellesleg ajánlom figyelmedbe a gumtree.com-ot, amelyen nézegethetsz állásokat, és, hogy mik az elvárások. Gondolom commis chef-nek mész ki, mert nem sok szakmai tudásod van, viszont ajánlom, hogy a CV-dbe minimum 2 év tapasztalatot írj, mert a kutya nem fog visszatelefonálni Magyarországra, hogy igaz-e amit írtál a CV-be. Azért ajánlom, hogy 21 éves korodig dolgozz, mert addig is szerzel tapasztalatot, mert ha most kimennél 0 tudással olyan hamar "kibuknál", hogy csak néznél, mint hal a szatyorban. Az angolodat viszont fejleszd, mert a középhaladó szint itt egyenlő az alapfokkal (brit akcentus stb).
2016. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Sajnos igazat kell adnom a kettesnek, lehet erősen adta elő, de amit írt az teljesen igaz. 5 év tapasztalatból mondom.
2016. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,a helyzet az,hogy az a jogos érvek ellenére rendíthetetlen vagyok anglia mellet. :) Az angolom természetesen fejlesztem jelenleg is.Szakmailag,pedig fejlődni szeretnék természetesen.A gumtree-t már ajánlották nekem.
2016. febr. 1. 15:47
 7/11 anonim válasza:
A gumtree csak egy apróhírdetéses oldal. Mit kell azon ajánlani? Nagy pofára esés vár rád, ha nem nézel rendesen utána a dolgoknak. (Előbbi válaszoló)
2016. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
És ismét egy kérdező,aki nulla tudással,nulla tapasztalattal meg nulla nyelvvel neki akar vágni álmai országainak,és mindegy mit mondunk neki mert ő már " a jogos érvek ellenére rendíthetetlen " a kiválasztott céllal kapcsolatban!Szép életet!
2016. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is a négyes válaszolóval értek egyet. Persze ismerem az érzést, hogy az ember 18 évesen már futna mindenfele minél hamarabb, de hidd el, hogy három-négy év múlva is ugyanúgy fiatal leszel, semmiről sem késel le, ellenben sokkal felkészültebb és tapasztaltabb leszel.
2016. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! 21 év alatt tényleg nem jár a minimálbér sem! Szerintem várj még 3 évet! Csak akkor gyere előbb, ha van kihez aki segít mindenben!
2016. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!