Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek hova vigyem el a...

Szerintetek hova vigyem el a barátnőmet nyaralni? =)

Figyelt kérdés

Már jó idelye együtt vagyunk és már beszélgettünk róla, hogy milyen jó lenne együtt ketten elmenni valamerre kocsival...

Lehetőleg Európán és Magyarországon belül mondjatok szép helyeket

Mer nekem semmi ötletem sincs hogy merre lehetne

Távolság nem számít!


2010. júl. 3. 01:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"ideje"

amúgy én Olaszországba vinném:)

2010. júl. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%

Szilvásvárad, Eger, Fertő-tó, Győr, Szeged, Debrecen,Esztergom.


Külföld: Nagyon ajánlom neked Görögországot! Mi voltunk ott, és tudod forintban mennyibe kerül egy éjszaka? 2000-3000 ft/fő/éj!! Nagyon sok ott a látnivaló, a tenger gyönyörű, nincs tikkadt hőség, hanem kellemesen meleg, sok mindent lehet venni a piacon!! Csak az emberek kicsit bunkók. Te tényleg gyönyörű, tiszta hely! Mi Nei Poriban nyaraltunk, ha oda mentek, mindenképpen nézzétek meg a Meteorákot! Gyönyörű!

2010. júl. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
49%
×neoi pori
2010. júl. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Hajdúszoboszló ^^
2010. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Balatonfured nagyon szep mi is oda megyunk. tavaly is ott voltunk nagyon jo olyan romantikus.
2010. júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Olaszorszag, vagy Gorogorszag... es en ugy tapasztaltam, hogy mindket nep kedves, vendegszereto! :)
2010. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nei Porit én is javaslom, olcsó és eszméletlen gyönyörű.
2010. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Olaszoraszag. Annal romantikusabbat nem talalhatsz, akarmelyik reszere mentek. En imadom, orulnek, ha a baratom elvinne oda nyaralni, de neki ilyen eszebe sem jut. Ha magamtol nem mennek, 3eve nem jartam volna semerre, (miota egyutt vagyunk...)
2010. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
salzkammerguti tavak és hegyek.. nincs messze és nem sok szebb helyet láttam eddig
2010. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat majd eldöntjük ilyenötleteim nem is voltak mégegyszer köszönöm =)
2010. júl. 3. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!