Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki járt már Wörthersee-n (az...

Aki járt már Wörthersee-n (az autós rendezvényen konkrétan), tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Idén ki szeretnénk menni egy haverommal, és az a kérdésem: mennyiért lehet ott kint szállást találni, akár kemping, akár egy szoba valami vendégházba? Olyat is mondott nekem ismerős, hogy a hivatalos rendezvény előtt két héttel kell menni, ez igaz? Bármi egyéb tudnivalót, tanácsot szívesen fogadok :). Lebeszélni kérem senki ne akarjon, így szar úgy szar nem éri meg menni, majd én eldöntöm ha ott jártam, hogy jó ötlet volt-e kimenni :)


Ui.: kategóriát lehet rosszul választottam, jobb nem jutott az eszembe, emiatt senki ne öljön meg :D


2016. febr. 7. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha igazi nagy bulit akarsz ott látni, akkor szeptemberben szokott ott lenni a nemzetközi Harley találkozó.

Olyan motorcsodák csak a mesében vannak.

2016. febr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Szálltam meg már párszor Ausztriában, kempingben is. Mi 7 emberre, 3 sátor + kocsira fizettünk 79 eurót egy négycsillagos kempingben, tehát fejenként alig volt több 10 eurónál. Szobát panzióban vagy szállodában fejenként 25-30 euró alatt nem nagyon fogsz kapni, szóval a kemping olcsóbb, bár nem mindenki szereti, meg rossz időben az nem olyan frankó, éjjel le tud hűlni a levegő.
2016. febr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekel a dolog írj privátot,minden kérdésedre fogok tudni válaszolni!
2016. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Steinberg, írtam!
2016. febr. 8. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!